Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

POPIETĖ SU OPERA

S 2017-06-04 16:00
Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
14.60 - 18.00
Birželio 4 d., sekmadienį, 16 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

POPIETĖ SU OPERA

JULIJA KARALIŪNAITĖ,
sopranas
EDGARAS DAVIDOVIČIUS, tenoras
AUDRONĖ JUOZAUSKAITĖ, fortepijonas

Programa
G. Puccini, G. Verdi, F. Cilea, S. Rachmaninov, Ch.Gounod, I.  Kalman, F. Lehar.


Sekmadienį, sutampantį su Tėvo diena, pasiklausykite nuostabių arijų ir duetų iš pasaulinio garso operų bei operečių, kuriuos atliks jaunosios mūsų operos žvaigždės.

Julija Karaliūnaitė studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (prof. I. Milkevičiūtės kl.), tobulinosi jaunųjų operos dainininkų kursuose „Vilniaus operos studija 2012“ bei žymių vokalo pedagogų – Leopoldo Spitzerio (Austrija), Barbro Marklund-Petersone (Norvegija), Davido Gowlando (Anglija), Alessandro Pagliazzi (Austrija), Liubovės Kazarnovskajos (Rusija), Paolo de Napoli (Italija) meistriškumo kursuose. Solistės biografijoje unikalu tai, kad ji daug dėmesio skiria ne tik dainavimui, bet ir muzikai priešingai sričiai – matematikai: 2010-aisiais metais J. Karaliūnaitė apgynė matematikos mokslų daktarės disertaciją.

J. Karaliūnaitė koncertavo Lietuvoje, Latvijoje, Rusijoje, Norvegijoje, Italijoje, Ispanijoje, Austrijoje, Prancūzijoje. Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre debiutavo 2012 m. (Ksenija M. Musorgskio operoje „Borisas Godunovas“). LNOBT parengė šiuos vaidmenis: Miuzetė (G. Puccini „Bohema“), Ida (J. Strauss „Šikšnosparnis“), Ortlindė (R. Wagner „Valkirija“), Pusetė (J. Massenet „Manon“), Pirmoji Dama (O. Narbutaitė „Kornetas“). Atlikėja dainavo daugelyje šiuolaikinių operų bei vieno ryškiausių jaunosios kartos kompozitorių Gedimino Gelgoto projektuose. Jos repertuare klasikinė ir šiuolaikinė muzika.

Edgaras Davidovičius – jauna ir kylanti lietuviško operinio dainavimo mokyklos žvaigždė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos magistrantas (D. Staponkaus kl.). 2015 metais solistas buvo apdovanotas garsaus Vokietijoje vykstančio operos festivalio „Oper Oder Spree“ stipendija, 2016-aisiais – to paties festivalio Grand Prix. Jis yra pelnęs nominacijas tarptautiniuose konkursuose Juodkalnijoje, Gruzijoje, Turkijoje. Atlikėjas dirba Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, yra mimanso artistas ir 2016-2017 metų sezono operos solistas stažuotojas (vad. A. Malikėnas). LNOB teatre dainininkas atlieka partijas operose „Figaro vedybos“, „Bohema“, „Traviata“, „Bruknelė“, „Penki Merės stebuklai“. Jis kviečiamas koncertuoti su Lietuvos nacionaliniu ir Lietuvos valstybiniu simfoniniais orkestrais, pasirodo žymiausiose Lietuvos scenose su tokiais solistais kaip Lilija Gubaidulina, Ieva Prudnikovaitė, Jihyun Cecilia Lee, Tadas Girininkas ir kt.

Audronė Juozauskaitė nuolat koncertuoja su įžymiais Lietuvos solistais, kurių tarpe – E. Kaniava, V. Noreika, E. Montvydas, M. Vitulskis, L. Mikalauskas bei užsienio atlikėjais. 2011 metais pianistė buvo apdovanota LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės padėkos raštu už Lietuvos vardo garsinimą pasaulyje. A. Juozauskaitė yra Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro Meninės veiklos tarnybos vadovė.

Renginio nuoroda: http://www.ambravox.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
POPIETĖ SU OPERA S 2017-06-04 16:00 Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 14.60 - 18.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Nemokamai įleidžiami vaikai iki 5 m. amžiaus.

Nuolaida:
- senjorams, studentams, moksleiviams, neįgaliesiems - 20 proc. (renginio vietoje pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- su OMNI ID kortele - 20 proc. (į nuolaidos laukelį vesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Užtrakio g. 17, Trakai Trakai Lietuva
Organizatorius
VšĮ „Ambra Vox“
Įmonės kodas 302719606