Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

PREMJERA. Miuziklas EGLĖ ŽALČIŲ KARALIENĖ

Š 2017-12-09 19:00
Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
Įvykęs renginys
Miuziklas „Eglė žalčių karalienė“

„Eglė žalčių karalienė“ – legenda, kurią nuo vaikystės žinome kiekvienas. Mažiems ji mums buvo tarsi stebuklinė pasaka. O užaugus – atsiskleidė daug gilesnėmis prasmėmis. Įgiję gyvenimo patirties,  supratome, kad ji  – apie mus. Apie tai, ką kiekvienas vienaip ar kitaip esame patyrę.  Apie nepaprastą meilę, ilgesį, pasitikėjimą, ir išdavystę, po kurios gyvenimas niekada nebebus toks, koks buvo.

Tai pati nuostabiausia lietuvių liaudies legenda, kurioje užšifruota tiek prasmių, kiek tik esi pajėgus  suvokti.  Ją galima lupti tarsi svogūną – sluoksnis po sluoksnio. Ir pasipils ašaros. Ją galima kasti kaip žemę vaikystės sodo kampe, kol rasi prieš daugybę metų tavo paties ten paslėptą saldainio popierėlį ar sudžiuvusią gėlytę  po stikliuku.

Talentingasis ir unikalusis kūrybinis duetas Aistė Smilgevičiūtė ir Rokas Radzevičius tą ir darė: ėmė sluoksnį po sluoksnio,  kasė, kol iškasė stebuklą.  Vasara praleista su šia legenda, gilinantis į archaines jos versijas bei simbolius  – ir gimė naujas Lietuvos scenos deimantas: miuziklas „Eglė žalčių karalienė“.

Rokas Radzevičius –  jautriai, tarsi sielos stygomis, grojantis  muzikos autorius. Aistė Smilgevičiūtė – kiekvieną žodį išjaučianti libreto autorė.

„Legendos stuburas liko tas pats. Mes norėjome, kad žmonės atėję į miuziklą  pažintų tradicinį  siužetą, tačiau šis kūrinys - toks daugiasluoksnis, jog yra daug vietos savitam interpretavimui. Gal atskleisiu šiek tiek paslapties: mes nuėmėme kaltės naštą nuo mažo vaiko pečių ir didesnę atsakomybę už savo veiksmus perkėlėme suaugusiems – Eglės broliams“, – pasakoja libreto autorė ir Eglės vaidmens atlikėja A. Smilgevičiūtė.

Žiūrovus sužavės Eglės transformacija. „Patirtis ją keičia ir tai didžiausią vidinį virsmą patiriantis personažas“, – sako Aistė.

Sukūrę miuziklą jie susidūrė su nelengva užduotimi – surinkti kūrinio vertą komandą, kuri talentingai perteiktų veiksmą scenoje.  Mėnesiai studijoje, režisieriaus,  scenografo,  choreografo, aktorių, šokėjų paieškos. Įrašai, repeticijos, bandymai… Ir, galų gale, išdidžiai jums pristatome, rinktinę žvaigždžių trupę:

Mantas Jankavičius ir Aistė Smilgevičiūtė – Žaltys ir Eglė.

Karina Krysko ir Aistė Lasytė – Eglės Sesės.

Jeronimas Milius ir Tadas Juodsnukis – Žalčio Broliai.

Neda Malūnavičiūtė – Moteris-Gegutė.

Povilas Meškėla ir Vladas Kovaliovas –  Eglės Broliai.

Teresė ir Milda Andrijauskaitės –  Jūros Laumės.

Šokėjai – tituluotasis ansamblis „Lietuva“, butō šokio teatras „Okarukas“.

Kompozitorius - Rokas Radzevičius, Libreto autorė - Aistė Smilgevičiūtė.

Režisierė – Vesta Grabštaitė,  scenografas – Marijus Jacovskis, choreografai – Gytis Ivanauskas ir Sakurako. Kostiumų dailininkė – Vida Simanavičiūtė.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
PREMJERA. Miuziklas EGLĖ ŽALČIŲ KARALIENĖ Š 2017-12-09 19:00 Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
Įvykęs renginys
Svarbi informacija

Nauji Klubo nariai bilietus, už mažiausią ne akcijinę kainą, savo vietose galės įsigyti iki 2017 10 15 imtinai.

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: 1 val. 40 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Dubysos g. 10-1 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
Muzikos dienos, VšĮ
Stirnų g. 28 Vilnius
Įmonės kodas 302474701