Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

R. Latzko / D. Dėdinskaitė / S. Zajančauskaitė

T 2017-07-05 19:00
Trakų Vokės dvaro sodyba, Vilnius
12.05 - 14.00
| Ars SummerFest 2017 | Ars Masters


Reinhard Latzko, violončelė (Vokietija-Austrija)
Simona Zajančauskaitė, fortepijonas (Lietuva)
Dalia Dėdinskaitė, smuikas (Lietuva)


Programa:
F. Schubert - Sonata “Arpeggione”
F. Chopin - A. Glazunov Etiudas op. 25, Nr. 7
A. Glazunov - "Ministrelio daina"
R. Glière - "Album Leaves"
-Pauzė-
A. Dvořák Fortepijoninis trio Nr. 4 e-moll, Op. 90, B. 166 („Dumky trio“)

Reinhard Latzko - vienas žymiausių violončelės profesorių, dėstantis prestižiniame Vienos muzikos universitete, tačiau šįkart garbusis maestro pats ima violončelę į rankas ir stengsis pakerėti publiką violončelės garsais bei ypatinga programa, derančia tokiam ypatingam svečiui. Pirmojoje koncerto dalyje skambės muzika violončelei ir fortepijonui, o scenoje kartu pasirodys ir talentinga pianistė Simona Zajančiauskaitė. Antrojoje koncerto dalyje klausytojai išgirs trio kartu su viena ryškiausių jaunosios kartos lietuvių smuikininkių Dalia Dėdinskaite.

Reinhard Latzko gimė Fraizinge (Bavarijoje), sudijavo pas profesorius Jan Polasek, Martin Ostertag bei Heinrich Schiff. Muziko karjerą sėkmingai pradėjo tapdamas SWR simfoninio orkestro Fraiburge violončelių grupės koncertmeisteriu, taip pat dėstė Bazelio muzikos akademijoje. R. Latzko bendradarbiavo su C. Abado, rengdamas G. Malerio jaunimo orkestro muzikantus. Nuo 2003 m. violončelininkas yra Vienos muzikos ir atlikimo meno universiteto profesorius.
Reinhard Latzko yra laimėjęs ne vieną nacionalinį bei tarptautinį apdovanojimą (Ženevoje, Venecijoje ir t.t.), atlieka kamerinę muziką su tokiais muzikantais kaip Ch. Tetzlaff, H. Schiff, E. Kovacic, Ch. Altenburger ir kt. Taip pat yra koncertavęs kaip solistas su Basler ir SWR simfoniniais orkestrais, "Deutsche Kammerphilharmonie", Tonhalės orkestru Ciurike. Atlikėjo biografijoje figūruoja geriausios Europos koncertų salės - Vienos "Konzerthaus", Vienos "Musikverein", Berlyno filharmonija ir kt.

Simona Zajančauskaitė – Sankt Peterburgo valstybinės N. Rimskio – Korsakovo konservatorijos bei Veimaro Franz Liszt muzikos akademijos absolventė. Simona yra respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatė, nuolatinė įvairių meistriškumo kursų dalyvė, aktyviai koncertuoja solo ir įvairių kamerinių ansamblių sudėtyje. Ji yra surengusi koncertus Lietuvoje, Estijoje, Rusijoje, Šveicarijoje, Belgijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje. Jos muzikinį kelią praturtino susitikimai ir meistriškumo pamokos su Maestro Mstislavu Rostropovičiumi, profesoriais Lazariu Bermanu, Juliumi Drake’u, Alexandru Debrus, Martinu Spangenbergu, Sergejumi Urivaevu, Thomu Steinhofeliu, Sigrid Lehmstedt, Levu Natočenu, Vera Gornostajeva, Mūza Rubackyte. 2005-2010 metais Simona buvo M. Rostropovičiaus paramos ir labdaros fondo stipendiatė, o 2013-2014 metais laimėjo Vokietijos Ernst-Freiberger fondo skirtą stipendiją. 2007 metais Simona kartu su seserimi smuikininke Justina įkūrė ir vadovauja „Rokiškio klasikinės muzikos festivaliui“.

Dalia Dėdinskaitė yra viena ryškiausių jaunosios kartos Lietuvos smuikininkių, respublikinių bei tarptautinių konkursų laureatė. 2010-aisiais Dalia laimėjo pagrindinį prizą tarptautiniame konkurse Vokietijoje „Violine in Dresden“, po kurio buvo pakviesta atlikti L. van Beethoveno koncertą smuikui prestižiniame festivalyje „Dresdner Musikfestspiele 2012“. D. Dėdinskaitė koncertavo daugelyje Europos valstybių, JAV ir Naujojoje Zelandijoje, griežė solo su Lietuvos valstybiniu simfoniniu, Lietuvos nacionaliniu simfoniniu, „Dresdner Kappelsolisten“ ir Drezdeno „Carl Maria von Weber“ simfoniniu orkestrais, diriguojant Sauliui Sondeckiui, Juozui Domarkui, Georgui Mark ir kt. Daugiau informacijos: www.dalia-dedinskaite.com
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
R. Latzko / D. Dėdinskaitė / S. Zajančauskaitė T 2017-07-05 19:00 Trakų Vokės dvaro sodyba, Vilnius 12.05 - 14.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos:
- 15% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 10% su Daily Card kortele (į nuolaidos laukelį įvesti kortelės numerį)
- 10% su Omni ID kortele (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Žalioji a. 2A Vilnius Lietuva
Organizatorius
Ars Lituanica, VšĮ
Karklėnų g. 15-28 Vilnius
arslituanica@gmail.com
Įmonės kodas 303224736