Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Reina Shibutani, Džana Tulenova, Aki Maeda

S 2017-02-19 18:00
Vaidilos teatras, Vilnius
Įvykęs renginys
2017 m. vasario 19 d., 18 val.

Reina Shibutani, Džana Tulenova, Aki Maeda

I Festivalio – vasaros akademijos “Ars Lituanica” 
“Lithuania Concert Tour 2017” prizo laimėtojos

Reina Shibutani

Tokijuje 1993 metais gimusi Reina Shibutani griežti smuiku pradėjo būdama penkerių, o šiuo metu yra Pavelo Vernikovo studentė Vienoje. Reina – daugelio tarptautinių konkursų laureatė, pelniusi Didžiuosius prizus „Premio Citta’ di Padova“ ir Augustino Apontės vardo smuikininkų konkursuose bei aukščiausius apdovanojimus gimtojoje šalyje (Osakoje ir Jokohamoje) rengtuose konkursuose.
Nuo pat vaikystės Reina aktyviai koncertuoja, jos rečitaliai susilaukia puikių komentarų spaudoje. Kaip solistė ji yra grojusi su Jenos ir Saksonijos filharmonijos orkestrais, Veimaro muzikos akademijos simfoniniu orkestru, Galicijos kameriniu orkestru ir daugeliu kitų.
Reina studijavo Tokijo menų universitete, vienoje iš Paryžiaus konservatorijų ir Zalcburgo „Mozarteum“.

Džana Tulenova

Kazachstane gimusiai ir augusiai smuikininkei Džanai Tulenovai bene svarbiausias ligšiolinis jos profesinės karjeros įvykis – savo šalies jaunųjų smuikininkų konkurse 2008 metais laimėtas Didysis prizas. Beveik iš karto po to atlikėjai buvo pasiūlyta sugroti Sergejaus Prokofjevo Koncertą smuikui nr. 1 kartu su Kazachstano valstybiniu akademiniu simfoniniu orkestru (dir. Vag Papyan).
2011 metais ji ketvirtuoju numeriu (iš 28 tais metais priimtų kandidatų) įstojo į Maskvos valstybinę konservatoriją, po metų išvyko į Mastrichtą (Olandija), o šiuo metu tęsia magistrantūros studijas Vienos muzikos universitete.

Aki Maeda

Nuo mažens mokiusis skambinti fortepijonu ir griežti smuiku, stodama į Kioto menų universitetą Aki Maeda pasirinko fortepijoną. Nuo 2008-ųjų ji studijavo Vienos muzikos ir vaizduojamųjų menų universitete, 2015 metais čia jai įteiktas magistro diplomas su pagyrimu.
Aki užėmė prizines vietas Elenos Rombro-Stepanow ir Josefo Dichlerio vardo konkursuose Vienoje, o tarptautiniame konkurse „Ile de France“ Prancūzijoje pasiekė finalinį turą.
Ji jau koncertavo daugelyje prestižinių Japonijos scenų bei Vienos „Musikverein“ ir „Konzerthaus“, yra nuolat kviečiama koncertuoti įvairiuose Europos festivaliuose arba akompanuoti tarptautiniuose konkursuose.

Gerbiami žiūrovai, prašome gerbti vieni kitus ir atkreipti dėmesį, jog vaikai iki 7 metų į ,,Vaidilos klasikos“ koncertus neįleidžiami.

Renginio nuoroda: http://www.vaidilosklasika.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Reina Shibutani, Džana Tulenova, Aki Maeda S 2017-02-19 18:00 Vaidilos teatras, Vilnius
Įvykęs renginys
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt.

Durys atidaromos: likus valandai iki renginio
Renginio trukmė:
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N7
Nuolaidos:
- 10 % moksleiviams, studentams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 10 % su OMNI ID kortele (į nuolaidos laukelį vesti pirmus 11 kortelės numerio skaičius)
- 10 % su Daily Card kortele (į nuolaidos laukelį vesti pirmus 12 kortelės numerio skaičius)
- 10 % su “Nordea” banko kortele (į nuolaidos laukelį veskite pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
A. Jakšto g. 9 Vilnius Lietuva
Organizatorius
VšĮ ''Muzikinė erdvė''
Įmonės kodas 304292868