Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Rež. Heiner Goebbels instaliacija-spektaklis ''Stifterio daiktai''

K 2017-09-07 18:30
Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
31.80
Šiuolaikinės muzikos festivalis „Permainų muzika”
2017 m. rugsėjo 7 d.– spalio 7 d.

 

Klaipėdos „Švyturio arena“ (Dubysos g. 10, Klaipėda)
 
Instaliacija-spektaklis „Stifterio daiktai“
Idėjos, muzikos autorius ir režisierius Heiner Goebbels


• “Stifters Dinge“ / „Stifterio daiktai“ buvo atlikti daugiau nei 300 kartų keturiuose žemynuose.
Pirmąkart ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse.
Vieninteliai pasirodymai tik Klaipėdoje.
• Nepaisant to, kad šis projektas bus pristatomas didžiausioje Klaipėdos „Švyturio" arenoje, pasirodymą galės stebėti vos 150 žiūrovų! Tokį mažą žiūrovų skaičių lėmė šio pasirodymo sudėtingumas, techniniai instaliacijos parametrai bei siekis idealaus kūrinio atlikimo. „Stifterio daiktai“ – unikali dovana klaipėdiečiams, miesto svečiams ir Klaipėdai – šių metų Lietuvos kultūros sostinei!


Išskirtiniai kultūros projektai, geriausi Lietuvos ir užsienio atlikėjai, stipriausius atgarsius sukėlę pasaulio meno projektai – visa tai šių metų „Klaipėda – Lietuvos kultūros sostinė“ proga.
Vienu netikėčiausių šių metų „Klaipėda – Lietuvos kultūros sostinė“ akcentu taps Heinerio Goebbelso instaliacija–spektaklis “Stifters Dinge” / „Stifterio daiktai“.

Heinerio Goebbelso instaliacija–spektaklis „Stifterio daiktai“ – tai kompozicija penkiems fortepijonams be pianistų, pjesė be aktorių, performansas be atlikėjų, kitaip tariant, tai projektas be dalyvių. Tai kvietimas įžengti į kvapą gniaužiančią erdvę, kupiną garsų ir vaizdų, kvietimas regėti ir klausytis. Projekto sumanymas sukasi aplink daiktų suvokimą, daiktų, kurie teatre dažnai yra tik vaidinimo dalis ar dekoracija ir atlieka tik vaizdavimo rolę. Čia visa tai – šviesa, vaizdai, ūžesiai, garsai, balsai, vėjas ir dulksna, vanduo ir ledas – tampa pagrindiniais veikėjais.

H. Goebbelsas apibūdina savo kūrinį, įkvėptą XIX a. austrų romantizmo novelisto Adalberto Stifterio, kaip „susidūrimą su kitoniškumu, su laiko pojūčiu, kuris neatsispindi mūsų pačių ritmų, su nežinomu balsu, kuris jums kalba kažką, ko nesuprantate“.
„Stifterio daiktai“ buvo atlikti daugiau nei 300 kartų keturiuose žemynuose, pelnė daugybę apdovanojimų ir sulaukė ypatingos tiek teatro ir muzikos kritikų, tiek ir publikos reakcijos. Tai vienas dažniausiai pasaulyje pristatomų šio kompozitoriaus darbų, išsiskiriantis unikalia koncepcija, kuri labai stipriai veikia klausytojų pojūčius. Teatro legenda vadinamo H. Goebbelso kūrinių įspūdžiai ir meniniai patyrimai yra tokie stiprūs, jog išlieka visam gyvenimui.

Pasaulinio pripažinimo sulaukęs kūrinys bus rodomas pirmąkart ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Nepaisant to, kad šis projektas bus pristatomas didžiausioje Klaipėdos „Švyturio arenoje“, pasirodymą galės stebėti vos 150 žiūrovų! Tai unikali dovana klaipėdiečiams ir miesto svečiams, „Klaipėda – Lietuvos kultūros sostinė“ metams!

Organizatorius
Klaipėdos miesto savivaldybės koncertinė įstaiga
Klaipėdos koncertų salė.

Renginio nuoroda: http://www.koncertusale.lt/Renginiai/repertuaras

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Rež. Heiner Goebbels instaliacija-spektaklis ''Stifterio daiktai'' K 2017-09-07 18:30 Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda 31.80
Svarbi informacija

Ložių savininkai perka vietas suvedę savo slaptažodį į nuolaidos laukelį iki rugpjūčio 4 d. (imtinai).

Prasidėjus pasirodymui vėluojantys žiūrovai į salę įleidžiami nebus.


Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: 1 val. 20 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas: N-7
Nuolaidos:
netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Dubysos g. 10-1 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėdos m. sav. įstaiga
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėdos m. sav. įstaiga
Šaulių g. 36 Klaipėda
Įmonės kodas 300101372