Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

ROBBIE WILLIAMS THE HEAVY ENTERTAINMENT SHOW TOUR 2017

T 2017-08-16 20:00
Vilniaus Vingio parkas, Vilnius
70.00 - 300.00
Didžiausias 2017 m. koncertas Baltijos šalyse – Robbie Williamso šou Vilniaus Vingio parke

Jau rugpjūčio 16 d. Robbie Williamso vėl svečiuosis Lietuvoje. Vienas populiariausių pasaulio atlikėjų atvyksta pristatyti naujausią savo programą „The Heavy Entertainment Show“. Specialaus svečio teisėmis Robbie Williamso gastrolėse dalyvaus populiarusis duetas „Erasure“.

Po dvejų metų pertraukos Robbie Williamsas surengs šou ir Lietuvoje. Populiarusis atlikėjas Vilniaus Vingio parke koncertuos rugpjūčio 16 d. Jau dabar didžiausiu 2017 m. koncertu tituluojamas šou bus vienintelis Robbie Williamso pasirodymas Baltijos šalyse.

Britų superžvaigždė Lietuvoje viešės jau antrą kartą. 2015 m. pavasarį „Žalgirio“ arenoje Kaune surengtą Robbie Williamso šou lydėjo didžiulė sėkmė: visi bilietai buvo išpirkti.

Daugiau nei prieš du dešimtmečius vaikinų grupėje „Take That“ debiutavęs Robbie Williamsas solo karjerą pradėjo 1996 m. Jis yra laimėjęs net 18 „BRIT“ apdovanojimų – daugiau nei bet kuris kito atlikėjas ar grupė. Dainininkas taip pat yra pelnęs tris muzikos kanalo „MTV Europe“ apdovanojimus, o praėjusį dešimtmetį jo dainos britų radijo ir televizijos eteryje skambėjo dažniausiai.

Naujausias Robbie Williamsas studijinis albumas „The Heavy Entertainment Show“ vos per dvi dienas buvo parduotas didesniu nei 300 tūkst. tiražu. Viso pasaulyje parduota daugiau nei 77 milijonų atlikėjo albumų ir singlų. Robbie Williamso diskografijoje yra net kelios dešimtys visame pasauyje išpopuliarėjusių hitų – „Feel“, „Angels“, „Millennium“, „Let Me Entertain You“, „Kids“, „Supreme“, „Rock DJ“ ir daugelis kitų.

Fanų zona:
- atskiras įėjimas
- zona arčiausiai scenos

VIP bilietas:
- bilietas į renginį
- atskiras VIP įėjimas
- VIP parkingas
- suvenyrinė turo laminuotė
- turo dovana
- sėdima vieta VIP tribūnoje
- gėrimai
- užkandžiai
- personalo pagalba renginio vietoje

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
ROBBIE WILLIAMS THE HEAVY ENTERTAINMENT SHOW TOUR 2017 T 2017-08-16 20:00 Vilniaus Vingio parkas, Vilnius 70.00 - 300.00
Svarbi informacija

Žemėlapį rasite čia...

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~17:00
Renginio trukmė: ~4:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Neįgalieji su vežimėliais: perka specialios kategorijos bilietus sektoriuje ''Vietos neįgaliesiems su vežimėliu'' (lydintis asmuo privalo turėti įprastą bilietą)
Vieta neįgaliesiems su vežimėliais: taip (speciali pakyla)
Nuolaidos: netaikomos

Kelionės bilietai į renginį Robbie Williamso šou Vilniaus Vingio parke!:
Klaipėda-Vilnius-Klaipėda
Kaunas-Vilnius-Kaunas

Smart Taxi į ROBBIE WILLIAMS

Renginio vieta
M. K. Čiurlionio g. 100 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Live Nation Lietuva, UAB
Live Nation Lietuva, UAB
Ramybės g. 4-70 Vilnius
Įmonės kodas 302694149
PVM kodas LT100006550317