Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

DANIL KRAMER pristato: ''Nirvanos'' Magija, ''The Beatles'' Fenomenas, Užburiantys ''Queen''!

T 2017-04-26 19:00 - K 2017-04-27 23:59
10.00 - 27.00
Roko klasikos „trejybė“: „Nirvanos“ magija, „The Beatles“ fenomenas ir užburiantys „Queen“!

„We will rock You“ – ne kartą skandavo legendinė grupė „Queen“. Jai pritarė ir fenomenu muzikos pasaulyje tapusi „The Beatles“ ketveriukė, su tūkstantinėmis miniomis dainavusi „Come together“ bei milijonus pavergusi „Nirvana“. Sunku įsivaizduoti, jog šios legendinės grupės galėtų atgyti... Tikriausiai ne mažiau lengva užduotis – šią roko klasikos trejybę sutalpinti vienoje scenoje. To nepakeltų jokia Lietuvos arena, tačiau džiazo muzikos virtuozai iš Maskvos su pianistu Danilu Krameriu priešakyje neįmanomus dalykus verčia realybe!

„Nirvanos“ magija, subtilus „The Beatles“ rokas ir nevaldoma „Queen“ ekspresija atgims balandžio 26 d., analogų pasaulyje neturinčiame koncerte! Renginio žvaigždės –  pianistas Danilas Krameris bei džiazo muzikos virtuozai iš Maskvos. Danilo Kramerio vardas kalba už save; jis siejamas su išskirtine kokybe ir meistriškumu. Muzikantas daugybės džiazo festivalių organizatorius, nuolatinis jų dalyvis, aktyvus džiazo muzikos puoselėtojas ir skleidėjas Rusijoje, tarptautinių konkursų laureatas, pagerbtas ne vienu apdovanojimu. Jis – ne dažnas paukštis Lietuvoje, todėl kiekviena galimybė išgirsti jo atliekamą muziką – unikali!

Ne mažiau ryškus džiazo kvartetas, jau spėjęs Vilnių sudrebinti bei nustebinti anšlagu tapusiu koncertu „Nirvana in Jazz“, o pavasarį Lietuvos klausytojams pristatęs per šalį nuvilnijusį, analogų pasaulyje neturintį projektą „Queen in Jazz“.

Pasitelkę neįtikėtiną salsos, sambos, bossa novos, swingo, baladžių garso ir ritmų spalvų šėlsmą atlikėjai pažada, kad visus nukels į bohemišką rojų, neleis savęs stabdyti, o koncertą pavers diena, į kurią norėsis sugrįžti vėl ir vėl. Neeiliniai muzikantai, kurių meistriškumas ir profesionalumas nekelia jokių abejonių, padovanos netikėtą ir prabangų reginį akims bei atgaivą sielai. 
Roko klasika džiazo ritmu Lietuvoje jau balandžio 26 d. Vilniaus kongresų rūmuose!

Dalyvauja:
Daniel Kramer – fortepijonas
Anton Rumyantsev – saksofonas
Roman Dmitriev – pianinas
Anatoli Kozhaev– kontrabosas
Evgeni Anoev – būgnai
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus
Renginiai