Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Eduard Izmestjev/ Andrej Bandera

Š 2016-12-10 19:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius
12.70 - 50.00
Charizmatiškas, jausmingas ir temperamentingas Eduard Izmestjev (ex Andrej Bandera) sugrįžta į Lietuvą. Rusijos šansono muzikos grandas Lietuvoje surengs  pasirodymą Gruodžio 10 d. Vilniaus koncertų salėje „Compensa“.

2004 metais kompanija „Soyuz Production“ Eduardui Izmestjevui sugalvojo vardą, sukūrė įvaizdį ir kūrybinę koncepciją – taip gimė „Andrejus Bandera“. Sudainavęs dainą „Ivuška“, Andrejus Bandera akimirksniu tapo populiarus ir pradėjo savo solo karjerą. Jausmingas vokalas su čigoniškomis intonacijomis — atviro, nuoširdžiai mylinčio gyvenimą žmogaus balsas, kurio kūryba tapo atsaku į daugybės žmonių norą išgirsti lyrišką ir nuoširdžią dainą. Kasmet, pradedant nuo 2007 metų, Eduardas Izmestjevas Andrejaus Banderos slapyvardžiu pelno visuotinį pripažinimą „Metų šansono“ projektuose. 2009 metais jo daina „Skrisk, mano siela“, atliekama kartu su jauna dainininke Rada Raj, laimėjo „Metų dainos“ nominaciją. Tačiau gyvenimas nestovi vietoje – Eduardui Izmestjevui projekto „Andrejus Bandera“ kūrybiniai rėmai tapo per siauri. 2014 metų sausio 1 dieną baigėsi kompanijos „Soyuz Production“ ir Eduardo Izmestjevo sutartis dėl projekto „Andrejus Bandera“, tad Eduardas tęsia savo muzikinę karjerą savo vardu — EDUARD IZMESTJEV! Tai leis dainininkui, be jau populiarių dainų, gerokai praplėsti repertuarą. Eduardas Izmestjevas – romantikas, solidus vyras ir drąsus maištautojas. Jis atlieka savo dainas taip, kaip sugeba tik jis: dainos-atviravimai, dainos-prisipažinimai, dainos-atradimai.

Per 2 valandas – o tiek truks „Novoje i lutsheje “ koncertas, publika išgirs visus svarbiausius Eduardo Izmestjevo hitus , pelniusius dainininkui pripažinimą: „Ивушки“, „Любимая“, „Се Ля Ви“, „Ночкой тёмною, не гони“ bei „Окольцованная птица“.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Eduard Izmestjev/ Andrej Bandera Š 2016-12-10 19:00 COMPENSA koncertų salė, Vilnius 12.70 - 50.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:00
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 4 metų. (Neužimant papildomos vietos)
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Kernavės g. 84 Vilnius Lietuva
Organizatorius