Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

LENINGRAD / ЛЕНИНГРАД

K 2017-08-03 19:30
Dzintaru koncertzāle, Jūrmala, Jūrmala
46.20 - 181.20
Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

„Leningrad“: 20 metų linksmybių“: stiprus rublis ir pigi nafta, Sočio olimpiada ir dopingas, Vkontakte ir Pugačiovos naujasis jaunas vyras - per pastaruosius 20 metų gyvenimas ne vieną gerai pamėtė aukštyn, žemy, bet buvo ir tokių, kurie suposi ant bangų keterų. Sukurta banditiškų muzikos grupių centrifugoje, grupė „Leningrad“ pradžioje tiesiog riedėjo per visą Rusijos istoriją, tada atsidėję bandė užfiksuoti, pagaliau pridėjo melodiją. Pasitikdama sukaktį, grupė „Leningrad“ yra sukaupusi neįtikėtinai daug hitų, visiškai ir galutinai pabėgo nuo bet kokio žanro: grupės lyderis Sergejus Šnurovas vadovauja pokalbių šou pensininkams ir įgarsina programas vaikams, įkaitina futbolo aistruolių sektorius ir „pastato“ ant ausų pačių nuobodžiausių įmonių darbuotojus per vakarėlius. Būti populiariam - ypač scenoje - Rusijoje palyginti ilgą laiką buvo laikoma abejotinu dalyku: po tokiu populiarumo šiais laikais slepiasi arba plunksnos, arba per daug gili iškirptė ir atsegti marškiniai, arba ekstremaliai primityvi muzika ir tekstas. „Leningrad“ yra pirmoji grupė,  įrodžiusi, kad patikti liaudžiai ir žmonėms nėra gėda, tačiau tikriausia laimė. Koncertų turo „20 metų malonumų“ metu savo nuotaika ir laime jie tikrai pasidalys ir su jumis - rugpjūčio 3 d. koncertų salėje „Dzintari“!
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
LENINGRAD / ЛЕНИНГРАД K 2017-08-03 19:30 Dzintaru koncertzāle, Jūrmala, Jūrmala 46.20 - 181.20
Svarbi informacija

Bilietai prie staliukų skirti vienam asmeniui!

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt.

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~3:00
Renginio kalba: rusų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N12
Vieta neįgaliesiems su vežimėliais: taip
Nuolaida neįgaliesiems: ne
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Turaidas iela 1 Jūrmala Latvija
Organizatorius
Euroshow promoter Europe, SIA
Aleksandra Čaka 136 - 23 LV-1012 Rīga
euroshow@inbox.lv
Įmonės kodas 40103874537