Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Naujametinis Ledo Šou

Š 2016-12-31 19:00
Pramogų arena, Vilnius
21.00 - 36.00
Kiekvienas pačiūžų slydimas yra lydimas ledo dulkių, gaubiančių svečius savo magija ir kuriančių nepakartojamą šventinę atmosferą.

Gruodžio 31 d., Naujųjų Metų išvakarėse, pasaulyje puikiai žinomas „Ice Vision“ Lietuvos gyventojams pristatys  tokio pobūdžio vienintelį šou ant ledo, jungiantį unikalius specialiuosius efektus, spalvingas dekoracijas ir nepakartojamą dailiojo čiuožimo estetiką.

Šis šou ant ledo sukurs nepamirštamą vakarą visiems renginio svečiams, kuris 2017 Metų išvakarėse apvienys: kultūrą, įspūdingą muziką ir dailiojo čiuožimo meną.

Sporto meistrai, pasaulinio lygio šou ant ledo dalyviai, pasveikins Jus su Naujaisiais Metais ir padovanos nepamirštamą pasirodymą. Jūsų laukia meistriškas šuolių ir apsisukimų atlikimas, magiškas šokėjų čiuožimas su akrobatikos ir ekvilibristikos elementais, o taip pat nepakartojami oro gimnastų ir žonglierių triukai. Atsidursite muzikos, šviesų ir magiškojo dailiojo čiuožimo epicentre. Ryškios emocijos ir nuostabi Naujametinė atmosfera taps geriausia mėgstamiausios ir laukiamiausios šventės pradžia.

Laukiame Jūsų gruodžio 31 d. 19:00 Vilniaus Pramogų Arenoje.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Naujametinis Ledo Šou Š 2016-12-31 19:00 Pramogų arena, Vilnius 21.00 - 36.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 17:30
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: 1
Nuolaidos: netaikomos


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Ąžuolyno g. 9 Vilnius Lietuva
Organizatorius
TAVC, UAB
Ąžuolyno g. 9 Vilnius