Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

OVIDIJAUS VYŠNIAUSKO dainų ir baladžių vakaras

Š 2016-12-10 18:00
Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
14.00 - 24.00
Lietuviškuoju Joe Cockeriu neretai vadinamas OVIDIJUS VYŠNIAUSKAS gruodžio 10 dieną savo gerbėjus nudžiugins gerai žinomų dainų ir svajingų baladžių vakaru.

Šiuo metu Ovidijus Vyšniauskas aktyviai koncertuoja vienas arba su grupe Lietuvoje ir užsienyje, dalyvauja įvairiuose televizijos projektuose, miuzikluose ir kituose muzikiniuose scenos pastatymuose. Atlikėjas išleido apie dešimt solinių albumų. Jis yra ne tik vokalistas: jo rankoms paklūsta gitara, klavišiniai, netgi mušamieji instrumentai, bet ir kompozitorius, liaudies dainų aranžuotojas – jo sukurtas dainas dainuoja tokie atlikėjai kaip Inga Valinskienė, Linas Adomaitis, Irena Starošaitė, Sasha Song ir kiti. Pats Ovidijus Vyšniauskas žinomas ir iš vaidmenų roko operoje „Prisikėlęs“, miuziklo „Lauktasis“, taip pat sukūrė vaidmenį Rygoje pastatytame miuzikle „Game Is Over“. Atlikėjas yra dainavęs estradinės muzikos grupėse „Combo“, „Labirintas“, „Vilnius“, „Vilniaus aidai“. Tarptautiniame šlagerių festivalyje „Palanga 2011“ tapo šlagerių karaliumi. Ovidijaus Vyšniausko dainos puikia pažįstamos ne tik lietuviškai publikai: pavyzdžiui, prieš šešerius metus dainininkas surengė koncertų turą JAV.

Ilgamečiai O.Vyšniausko kūrybos gerbėjai žino, ko tikėtis jo koncertuose: prasmingi dainų tekstai, romantiška nuotaika, kokybiška muzika ir nepakartojams balsas. Šiam darniam ansambliui naujų spalvų suteiks koncerto erdvė – Šv. Kotrynos bažnyčia, kurios išskirtinę aurą jau yra įvertinę daugybė Lietuvos ir užsienio atlikėjų.

Ovidijaus Vyšniausko dainų ir baladžių vakaras Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje vyks gruodžio 10 dieną, 18 val.
Bilietus į šį koncertą galite įsigyti visose sistemos BILIETAI.LT kasose, bei valandą prieš koncertą Šv.Kotrynos bažnyčioje.
Bilietų kaina: 13–23 Eur.

Daina „Nelauk manęs“  
Daina „Atleisk“ 
Daina „Mažyte mano“  
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
OVIDIJAUS VYŠNIAUSKO dainų ir baladžių vakaras Š 2016-12-10 18:00 Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 14.00 - 24.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 17:40
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Trukmė:
1 val. 10 min.
Nuolaidos:
- Su Laisvalaikio kortele 20% (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Vilniaus g. 30 Vilnius Lietuva
Organizatorius
ARTynas, Všį
Trakų g 9/1 Vilnius