Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Quorum - gražiausios lietuviškos dainos a cappella | Alytus

K 2016-12-15 18:00
Alytaus miesto teatras, Alytus
11.00 - 13.00
Gražiausios lietuviškos dainos a cappella

Vokalinė vyrų grupė  „QUORUM“  šį rudenį keliauja po Lietuvą su lietuviškų dainų koncertine programa. Ilgą laiką „Quorum“ dainavo įvairių pasaulio šalių dainas, savo gerbėjus žavėjo daugybe įdomių, netradicinių dainų, skambančių egzotiškomis užsienio kalbomis. Šios grupės koncertai  buvo savotiškos muzikinės kelionės po pažintas ir nepažintas šalis, atskleidžiančias tų šalių grožį, temperamentą, muzikinę kultūrą.

Tačiau atėjo laikas atsigręžti į save, į gimtąją kalbą ir į lietuviškos muzikos kultūrą. Pajutęs, jog lietuviška muzika yra be galo artima, sava ir puikiai skamba a cappella, ansamblio meno vadovas ir aranžuotojas Vitalijus Neugasimovas aranžavo šūsnį gražiausių lietuviškų dainų. „Quorum“ su didžiausiu džiaugsmu dainuoja lietuviškai. Jeigu ankstesniuose koncertuose kažkas pasigesdavo dainų lietuvių kalba, tai šįkart jų tikrai netruks. „Quorum“ dainuoja ne tik autorines, bet ir savo draugų, pažįstamų, kolegų dainas. K.Kerbedžio, K.Jablonskio, V.Kernagio, E.Sipavičiaus, E.Dragūno dainos suskambės originaliai ir netradiciškai. Grupė „Quorum“ savo balsais ir unikaliomis aranžuotėmis, pasitelkusi beat box‘ą – vokalinę perkusiją, suteiks šioms dainoms nenusakomo žavesio, sukeliančio malonius virpuliukus ir suvokimą, kad žmogaus balsas yra nepaprasta dovana, su kuria galima kurti stebuklus. Nereikia jokio muzikos instrumento, kad suskambėtų muzika. Užtenka aukštąjį muzikinį išsilavinimą įgijusių profesionalių dainininkų, puikiai išmanančių dainavimo techniką bei balso galimybes. Dainuoti be jokių instrumentų ar fonogramos palaikymo yra nemenkas iššūkis net ir profesionalams, tačiau šie vyrukai jį įveikia ir suteikia peno savo klausytojų ausims ir širdims. Šešių dainininkų atliekama muzika nepaprasta, nes skambantys vyriški balsai sukuria instrumentinės grupės skambesį.

“Quorum” dainininkai Vitalijus Neugasimovas, Marius Turlajus, Gintautas Skliutas, Dainotas Varnas, Romanas Savickas ir Šarūnas Navickas savo gerbėjus džiugins dainuodami lietuviškas dainas, skambančias pačia gražiausia ir dainingiausia lietuvių kalba. Tad jeigu pasiilgote puikios lietuviškos muzikos, originalaus atlikimo, skambių, užburiančių vyriškų balsų ir nuoširdžios, jaukios muzikinės aplinkos – šis koncertas būtent Jums. Dainuokime, juokimės, mylėkime ir visa tai darykime lietuviškai.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Quorum - gražiausios lietuviškos dainos a cappella | Alytus K 2016-12-15 18:00 Alytaus miesto teatras, Alytus 11.00 - 13.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 17:30val.
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų (neužimant papildomos vietos)
Trukmė: 2val.
Pertraukos: nėra.
Nuolaidos: netaikomos.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Rotušės a. 2 Alytus Lietuva
Organizatorius
Gintautas Skliutas
Volungės g. 9-63 Vilnius