Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

RONDO ''GYVAI'' Aleksandro Ivanausko-Faros jubiliejinis turas per Lietuvą

Pn 2017-12-01 19:00
Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
19.30 - 32.40
RONDO Gyvai

60-mečio proga Aleksandras Ivanauskas-Fara leisis į jubiliejinį turą „RONDO gyvai“. Didžiausios arenos, pripildytos gyvenimo džiaugsmo, nuostabių prisiminimų ir populiariausių dainų, kurias gyvai atliks grupė „Rondo“ ir geriausi kviestiniai muzikantai, – jeigu tokios šventės reikėjo laukti kelis dešimtmečius, tai lapkritį ji pagaliau ateis. Solidų asmeninį jubiliejų Aleksandras Ivanauskas-Fara ketina atšvęsti ne tik su savo grupe, bet su visa Lietuva, todėl rengia galingą turą.


Puikios sceninės formos Aleksandrui prireiks, nes programoje, kurią jau suplanavo – visų laikų geriausi „Rondo“ hitai, scenos draugų dainos ir dar keletas kūrinių iš būsimojo grupės albumo, kuris turėtų pasirodyti sulig turo pradžia. Per daugiau nei 30 metų, praleistų su „Rondo“, A. Ivanauskas spėjo apvažiuoti visą pasaulį. Jie koncertavo JAV, Kanadoje, ne vieną kartą sugrojo Airijoje, Anglijoje, Norvegijoje, Danijoje, pusmetį buvo nuleidę inkarą Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Gastrolės per Lietuvą irgi buvo begalinės. „Jei per mėnesį namuose praleisdavai savaitę, tai jau neblogai... Per tą laiką užaugo mano trys vaikai. Kai ką spėjau pamatyti augantį, kai ko – ir nelabai. Bet dabar labai gerai matau, kaip auga mano keturi anūkai“, – sako Fara.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
RONDO ''GYVAI'' Aleksandro Ivanausko-Faros jubiliejinis turas per Lietuvą Pn 2017-12-01 19:00 Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda 19.30 - 32.40
Svarbi informacija

Nauji Klubo nariai bilietus, už mažiausią ne akcijinę kainą, savo vietose galės įsigyti iki 2017 10 01 imtinai.

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:00 val.
Renginio trukmė: 2 val. 30 min.
Pertraukos: 1 (30 min.)
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Dubysos g. 10-1 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
Proline Nordostas, UAB
Universiteto g. 1b Kaunas
Įmonės kodas 110439790
PVM kodas LT104397917