Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Saulius Prūsaitis ''Vaikas iš didelės raidės''

A 2017-02-14 18:00
Koncertų salė Saulė, Šiauliai
Įvykęs renginys
Turas “Vaikas iš didelės raidės” – tęsiasi!

Didžiulės sėkmės sulaukęs turas “Vaikas iš didelės raidės” tęsiasi!  Per Šv. Valentino dieną S.Prūsaitis gros  Šiauliuose, vasario 16 d.  švęs Kaune, kovo 1 d. – pavasarį sutiks gimtojoje Marijampolėje, 3 d.  pasirodys Klaipėdoje, 4 d. – Panevėžyje, o Nepriklausomybės atkūrimą minės kovo 11 d. – sostinės Kongresų rūmuose.

Koncertuose skambės geriausios dainos iš neseniai išleisto albumo “Vaikas iš didelės raidės”, taip pat S.Prūdaitis žada, kad iki koncertų pristatys ir visiškai naujų kūrinių.  Tuo metu, kai dauguma atlikėjų skundžiasi, kad jiems trūksta dainų, S.Prūsaitis susiduria su priešinga situacija: kaip atsirinkti geriausius kūrinius  iš jo kompiuteriuose glūdinčio gausaus archyvo. “Kartais net būnu pamiršęs, ką ten turiu. Atrandu po kelių metų melodiją ir suprantu, kad tai ji – ta, kuri tyliai laukė savo valandos”, - pasakoja jis.

„Vaikas iš didelės raidės“ – turbūt nėra žodžių, kurie geriau nusakytų šio  išskirtinio ir itin talentingo dainų kūrėjo asmenybę. Niekas nežino, ko iš jo tikėtis, niekas negali nuspėti, koks bus naujas jo kūrinys.

Kai visi jau pripranta prie skoningų iki smulkmenų apgalvotų bei išgyventų dainų, tokių kaip „Pasaka be galo“ arba  „No more drama“, jis staiga tėškia ant stalo „Vasara 3016“ ir „Norim šokti“. Vieni gerbėjai lieka be žado, tyliai svarstydami, kaip galima taip juokauti. Tuo pat metu radijo stotys griebia transliuoti naujus kūrinius, o kitų gerbėjų armija per koncertus skanduoja  „Vasara, vasara“ ir kelia rankas į viršų per „Norim šokti“.

Keturios  2017  metais vyksiančių muzikinių apdovanojimų M.A.M.A. nominacijos – ir S.Prūsaitis nusipelnė keikvienos jų. Jis -  vienas labiausiai mylimų Lietuvos dainininkų.  2016-ieji tapo jo kūrybinio ir koncertinio spurto metais. Jis valandomis neišlįsdavo iš studijos, kurioje į albumą „Vaikas iš didelės raidės“ gulė jo solinė kūryba. Jis pakeitė muzikantus ir pritariančias vokalistes bei pradėjo aktyvią koncertinę veiklą.  „Tiesiog ilgai  galvoje dėliota mozaika galų  gale susidėjo į bendrą vaizdą“, –  laimingas konstatuoja jis
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Saulius Prūsaitis ''Vaikas iš didelės raidės'' A 2017-02-14 18:00 Koncertų salė Saulė, Šiauliai
Įvykęs renginys
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus 30 minučių iki renginio
Renginio trukmė: ~1:40
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Tilžės g. 140 Šiauliai Lietuva
Organizatorius