Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Roko opera ''Jūratė ir Kastytis'' | KLAIPĖDA

Š 2016-12-31 19:00
Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
23.00 - 36.00
Legendinės roko operos specialus tik arenoms skirtas pastatymas!

“Jūratė ir Kastytis” žengia į didžiąją sceną!  Gruodį žiūrovų laukia profesionalus, atnaujintas ir gerokai padidintas, ryškiomis spalvomis žibantis, specialus tik arenoms skirtas roko operos pastatymas!

Pasiruoškite išvysti sakmėmis apipintą lietuviško pajūrio meilės istoriją, lydimą  ir jums gerai žinomos, ir visiškai naujos muzikos. Išgirskite, kaip garsiausios arijos skambės išskirtinai talentingų vokalistų lūpose.

Jūratę vaidina Aistė Smilgevičiūtė. Kastytį - Vaidas Baumila.  Kopų senį - Kostas Smoriginas. Perkūną – Vladas Kovaliovas. Neptūną - Povilas Meškėla. Kastyčio motiną - Evelina Sašenko.

Dvigubai didesnei nei įprasta šokėjų trupei  teko nelengva užduotis,  spektaklio metu jie spėja persikūnyti į daugybę  personažų: nuo įniršusių Perkūno šunų iki švelnių Neptūno undinių.

Kompozitoriaus Roko Radzevičiaus ir libreto autoriaus Rimvydo Stankevičiaus  kūrinį režisuoja K.Smoriginas.  Roko operos choreografija patikėta Gyčiui Ivanauskui, scenografija – Marijui Jacovskiui, kostiumų dizainas – Liukai Songailaitei.

Kompozitorius R.Radzevičius roko operą papildė naujomis negirdėtomis arijomis.

“Jūratė ir Kastytis”  visada buvo tautiniais ir etniniais motyvais persmelktas kūrinys, tačiau naujas pastatymas dar labiau sustiprino šį įspūdį.  M. Jacovskio sukurta scenografija - pilna pagonybės stabų, pajūrio žvejų buities motyvų. Ir, žinoma, jam reikia dėkoti už nuostabiai grakštų burlaivį, kuris netikėtai virsta inkaru. Jis – viso spektaklio pagrindinė veiksmo ašis. Etniniai motyvai tapo įkvėpimu ir drabužių dizainerei L. Songailaitei.

K. Smoriginas tvirtina, kad  specialiai stengėsi suteikti kūriniui kuo daugiau etninio kolorito.  Jo sumanymas - ir  vienas iš  naujų roko operoje skambančių kūrinių  “Stintapūkis” ,  archainė kuršių krašto daina skirta stintoms į tinklus vilioti.  K. Smorigino operoje kuriamas personažas Kopų senis – išminčius ir kerėtojas, bičių valdovas. Jo avilys  - šiaudinis, lašo formos, toks, kokį naudodavo Mažosios Lietuvos gyventojai.

Roko opera  įtaigiai pasakoja  “istoriją po istorijos”. Jos veiksmas prasideda ten, kur baigiasi garsioji legenda – Perkūnas bausdamas Jūratę sudaužo jos gintaro rūmus.  Mylimasis Kastytis lieka krante apraudodamas savo dingusią meilę. Tačiau tuomet siužetas įgyja netikėtą  tęsinį, kuriame meilė niekada nemiršta,  nugali visas kliūtis ir net atstato sugriautas pilis.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Roko opera ''Jūratė ir Kastytis'' | KLAIPĖDA Š 2016-12-31 19:00 Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda 23.00 - 36.00
Svarbi informacija

"Ramirent" klubo nariai bilietus, už mažiausią ne akcijinę kainą, savo vietose gali įsigyti iki iki 2016 10 31 imtinai

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus valandai iki renginio
Renginio trukmė: ~1:20
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Dubysos g. 10 Klaipėda Lietuva
Organizatorius