Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

ROMAS DAMBRAUSKAS SU GRUPE: KONCERTAS PARKE

T 2017-08-23 19:30
Vilniaus universiteto Botanikos sodas, Vilnius
15.00 - 39.00
DĖMESIO!
Keičiasi laikas renginio ROMAS DAMBRAUSKAS SU GRUPE: KONCERTAS PARKE, kuris turėjo įvykti rugpjūčio 23d. 20:00 vyks 19:30.
Bilietai lieka galioti tie patys. Papildomai kreiptis nereikia.

Romas Dambrauskas gali didžiuotis daugiau nei 100 hitų, tokių kaip „Angelas“, „Princesė“, „Myliu“, „Mergaitė“, „Lietus Lietuvoj“, „Ar tu galėtum“, „Rudeninis paukštis“ ir galybe kitų.  Po pertraukos Lietuvos estrados vilkas grįžta į Vilnių, kviesdamas į išskirtinį koncertą Kairėnų Botanikos sode.

„Niekada nesiveržiau į Vilnių. Norint čia koncertuoti, reikia subrandinti kažką tokio. Bet toks koncertas, koks rugpjūčio 23 dieną vyks Vilniuje, Botanikos sode, bus labai įdomus ir svarbus mums visiems“, - sako žinomas daininkas Romas Dambrauskas.

Visiems puikiai pažįstamą ir mylimą muzikantą, kompozitorių ir dainų atlikėją inspiruoja nuostabaus grožio parkas, kuriame bus sukurta išskirtinė koncertinė erdvė. „Tokioje vietoje koncertuoti dar neteko. Man labai patinka koncertuoti po atviru dangumi. Jei dar prietemoje, vakare, kai nebėra dienos šviesos, tai dar maloniau“, – ištaria Romas Dambrauskas ir nusišypso ta šypsena, kuri pavergė tūkstančius gerbėjus.

Į Vilniaus Botanikos sodą jis atvažiuos su savo grupe. Kartu su muzikantais žymus daininkas ruošia naują programą, kurią pirmą kartą pristatys koncerto metu sostinėje.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
ROMAS DAMBRAUSKAS SU GRUPE: KONCERTAS PARKE T 2017-08-23 19:30 Vilniaus universiteto Botanikos sodas, Vilnius 15.00 - 39.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt


Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: yra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Kairėnų g. 43 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Fors projektai UAB
Trakų g. 7 - 15 Vilnius
Įmonės kodas 302710977
PVM kodas LT100006777816