Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Salve Regina!

Š 2017-08-19 19:00
Šv. Jonų bažnyčia, Vilnius
Įvykęs renginys
Vasariškos nuotaikos kupinas vargonininkės Gražinos Petrauskaitės ir kontralto Jonės Babelytės (Italija/Lietuva) koncertas „Salve Regina“.

Koncerto programoje skambės Dietericho Buxtehudės [1637-1707] Pasakalija d-moll, BuxWV 161, Johanno Sebastiano Bacho [1685-1750] Choralinis preliudas „Liebster Jesu, wir sind hier“, BWV 731, Jano Pieterszoono Swelincko [1562-1621] Variacijos „Onder een linde groen“, Antonio Vivaldi [1678-1741] „Salve Regina“, RV 616, Liaudos Vaitkūnaitės [g.1976] „Marijos ašara“ ir Theodoro Dubois [1837-1924] Tokata G-dur.

Vargonininkė Gražina Petrauskaitė baigė Nacionalinę M. K. Čiurlionio menų mokyklą, kur įgijo choro dirigavimo specialybę. 1999 m. vargonų magistro laipsniu baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademiją (J. Barkauskaitės klasė). Grojo meistriškumo kursuose, kuriems vadovavo žymūs vargonininkai A. Rössler, L. Laukvik, L. Lohmann, M. Philips ir kt. G. Petrauskaitė vargonavo daugelyje Lietuvos miestų, taip pat Švedijoje, Slovakijoje, Vokietijoje. Ne kartą koncertavo tarptautiniame festivalyje „Druskininkų vasara“.

Kontraltas Jonė Babelytė gimė Vilniuje, nuo ankstyvos vaikystės labai mylėjo muziką ir ypatingai dainavimą. Pradėjo dainuoti Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro vaikų chore. Baigė Vilniaus jėzuitų gimnaziją. Dar besimokydama vidurinėje mokykloje, pradėjo lankyti dainavimo pamokas pas Nijolę Kniukštaitę. Pabaigusi gimnaziją, įstojo į G. Frescobaldi konservatoriją Ferraros mieste Italijoje, mecosoprano Gigliola Bonora, vėliau baritono Paolo Coni klasę. Besimokydama konservatorijoje dalyvavo konservatorijos operos studijos organizuojamuose spektakliuose Ferraros ir Rovigo miestų teatruose. Pabaigus konservatoriją, Jonė Babelytė mokėsi privačiai pas tenorą William Matteuzzi. Jo dėka pažino ir pamilo barokinę muziką.

www.kultura.vu.lt
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Salve Regina! Š 2017-08-19 19:00 Šv. Jonų bažnyčia, Vilnius
Įvykęs renginys
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.ltDurys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~1:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Nuolaidos:
- 40% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Šv. Jono g. 12 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Vilniaus universitetas
Vilniaus universitetas
Įmonės kodas 211950810