Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Samba da MinhaTerra | Raudondvaris

Pn 2017-07-28 18:00
Raudondvario dvaro menų inkubatorius, Raudondvaris, Kauno rajonas
11.20 - 16.20
RENGINIO DATA: 2017 liepos 28 d.

RENGINIO PRADŽIA: 18:00

RENGINIO VIETA: RAUDONDVARIO DVARO MENŲ INKUBATORIUS (Pilies takas 1, Raudondvaris)

STILIUS: SAMBA | BRASILIAN MUSIC | WORLD MUSIC | BOSANOVA

Braziliškos muzikos koncertas Samba da Minha Terra (Brazilija-Lietuva)|RAUDONDVARIS


Žodis terra šiuo atveju reiškia žemę arba šalį, didžiausią Pietų Amerikoje – Braziliją. Dėl daugybės vingių šios šalies istorijoje šiandien šis milžiniškas kraštas yra tikras kultūrų katilas, kuriame kunkuliuoja skirtingos tradicijos, kalbos ir muzika. Projekto muzikantai trokšta publikai atskleisti tą neatrastąją Braziliją, kaip sakydavo garsusis perkusininkas Naná Vasconcelos. Įtraukiantys ritmai ir jausmingos istorijos iš skirtingų Brazilijos regionų, muzika kelianti daug emocijų ir priverčianti pasijusti laimingu – tokia muzikinė kelionė po terra laukia klausytojų.

„Samba da Minha Terra“ – tai jungtinis Brazilijos džiazo muzikantų ir Lietuvos džiazo vokalistės projektas. Kiekvienas jų jaučia asmenišką ryšį su braziliška muzika dėl skirtingų patirčių. Bosistas Matheus Nicolaiewsky (BR), gitaristas Djamen Farias (BR) ir vokalistė Eglė Petrošiūtė (LT) susipažino Nyderlanduose, kur visi intensyviai studijavo džiazo muziką. Šios žinios atsispindi jų muzikavime: improvizacijoje, turtingoje harmonijoje ir ritmuose, kad ir kokį stilių jie beatliktų. Trijulė nusprendė sukurti įdomiausių ir gražiausių per pastaruosius metus rastų braziliškų kūrinių programą ir suteikti jiems savitą džiazinį prieskonį.

Ypatingas šio projekto svečias – unikalus būgnininkas, perkusininkas ir tikras šoumenas Fernando Paiva Da Silva (BR), kuris per ilgą savo karjerą yra ne tik pats surengęs gausybę originalių projektų, bet ir grojęs su tokiomis žvaigždėmis kaip Joe Zawinul, Lionel Ritchie, Hermeto Pascoal, Toninho Horta, Marc Murphy, Raul De Souza, Vienna Art Orquestra ir kitais garsiais atlikėjais. Fernando atliekami solo – tai spalvingi ir uždegantys mini šou, vien dėl kurių verta pamatyti šį projektą.

Eglė Petrošiūtė – vokalas

Matheus Nicolaiewsky – bosinė gitara

Djamen Farias – gitara, vokalas

Fernando Paiva da Silva – būgnai, vokalas


RENGINIO ORGANIZATORIUS:
VšĮ „Raudondvario dvaras“
Adresas: Pilies takas 1, Raudondvaris, Kauno rajonas
Tel. +370 640 35936
El. p. raudondvariodvaras@gmail.com
www.raudondvariodvaras.lt
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Samba da MinhaTerra | Raudondvaris Pn 2017-07-28 18:00 Raudondvario dvaro menų inkubatorius, Raudondvaris, Kauno rajonas 11.20 - 16.20
Svarbi informacija

Bilietų kaina gali keistis.

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: 1
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-18
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Organizatorius
Raudondvario dvaras, VšĮ
Raudondvario dvaras, VšĮ
Pilies takas 1, Raudondvaris Kauno raj.
raudondvariodvaras@gmail.com
Įmonės kodas 302317753