Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

ŠANSONO ŽVAIGŽDĖS (IZMESTJEV, JUTA, LIUBAVIN) | KLAIPĖDA

Pn 2017-04-21 19:00
Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
20.00 - 42.00
Dėmesio!

Pranešame, kad renginys ŠANSONO ŽVAIGŽDĖS (IZMESTJEV, JUTA, LIUBAVIN) yra perkeliamas iš gruodžio 2d. į balandžio 21 d.

Bilietai galios tie patys. Jeigu Jūsų netenkina nauja renginio data, bilietus galite grąžinti kreipdamiesi el. paštu info@bilietai.lt iki gruodžio 9d. pridėdami prašymą, pavedimo kopiją bei bilietų kopiją.

 
Jei pirkote kasoje - prašome pateikti registruotu paštu pinigų grąžinimo operacijai atlikti reikalingus dokumentus: originalius bilietus su čekiais. Dokumentus siųskite registruotu paštu,  adresu: UAB „Nacionalinis bilietų platintojas“ Teatro g.9b-19 Vilnius, Lietuva

Bilietus, taip pat, galite grąžinti šiose Bilietai LT kasose:
• VCUP, informacijos skyrius pirmame aukšte, Upės g. 9, Vilnius
• Forum Cinemas Vingis, „Domino“ teatras, Savanorių pr. 7, Vilnius
• Kauno Akropolis infocentras, Karaliaus Mindaugo pr. 49, Kaunas
• Švyturio arena, Bilietai LT kasa, Dubysos g. 10, Klaipėda
• Akropolis, „Vakarų ekspresas“, Taikos pr. 61, Klaipėda
• Alytaus kultūros ir komunikacijos centras, Pramonės g. 1B, Alytus
• Marijampolės kultūros centras, Vilkaviškio g. 2, Marijampolė
• Miltinio dramos teatras, Laisvės a. 5, Panevėžys

Mieli draugai, džiaugiamės galėdami Jums pranešti, kad balandžio 21d. Klaipėdos Švyturio arenoje įvyks koncertas „ŠANSONO ŽVAIGŽDĖS“, kuriame dalyvaus jūsų pamėgti atlikėjai: Sergej Liubavin, Eduard Izmestjev (buv. Andrej Bandera)  Juta ir dar viena žvaigždė kuri paskelbsime veliau.. Artistai nudžiugins žiūrovus kaip seniai pamėgtomis dainomis, taip ir naujais muzikiniais kūriniais. Melodingi motyvai, širdingi tekstai ir jaudinantis vokalas nepaliks abejingo nei vieno žmogaus. Kviečiame Jūs praleisti nepamirštamą vakarą geroje kompanijoje.
Sergej Liubavin – dainų autorius ir atlikėjas, poetas, kompozitorius ir aktorius. Sergejaus Liubavino kūryba išsiskiria nepaprastu romantiškumu ir jausmingumu, kas yra reta šiuolaikinėje estradoje. Jo dainos paliečia kiekvieną žmogų, kuris sugeba mąstyti, jausti ir užjausti. Jautrus lyrikas priverčia plakti moterų širdis ir tikėti nesumeluotu nuoširdumu. Sergejaus Liubavino koncertuose žiūrovus žavi neįtikėtina artisto energetika, jo žavesys ir vyriškumas.
Eduard Izmestjev (buv. Andrej Bandera) – vienas iš talentingiausių ir romantiškiausių atlikėjų, kompozitorius, aranžuotojas, garso režisierius. Eduardo Izmestjevo vokalas – atviro žmogaus balsas, nuoširdžiai mylinčio gyvenimą, kurio kūryba tapo tikru atsaku į daugelio žmonių lūkesčius išgirsti iš tikrujų širdingas dainas. Ji atlieka savo dainas taip, kaip tai gali padaryti tik jis: dainos – apreiškimai, dainos – prisipažinimai, dainos – atradimai.
Juta – dainininkė, savo dainų autorė ir atlikėja, sėkmingai užsirekomendavusi kaip hitmeikeris (hitų rašytoja). Jos dainos skamba filmuose ir spektakliuose, o tapusi kultine „Žili-byli“ iš serialo „Soldatai“  iki šiol yra atlikėjos vizitinė kortelė. Per 15 kūrybinės veiklos metų Juta išleido 9 albumus, jos skirtingu periodu dainos  – „Imia“, „Liubimyj moj“, „Revnost“ iki šiol skamba radijo stotyse. Eiline vija kūryboje Jutai tapo 2014 metai: jos albumas „Kstati“ buvo nauju skyriu atlikėjos kūrybinėje medžiagoje,  o taip pat tapo vienu iš sėkmingiausių įrašų dainininkės karjeroje. Daina „Liubimyj moj“ išvis tapo nacionalinės vertybės hitu, gavo premiją „Zolotoj grammofon“. Taip pat dainininkė nudžiugins savo klausytojus nauja daina – „Mama“, kuri nenutyla radijo stotyse.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
ŠANSONO ŽVAIGŽDĖS (IZMESTJEV, JUTA, LIUBAVIN) | KLAIPĖDA Pn 2017-04-21 19:00 Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda 20.00 - 42.00
Svarbi informacija

"Ramirent" klubo nariai bilietus, už mažiausią ne akcijinę kainą, savo vietose gali įsigyti iki 2017 02 21 imtinai

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:00
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų. (Neužimant papildomos vietos)
Trukmė: 2 val. 
Nuolaidos:
-  neįgaliesiems 10% (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Dubysos g. 10 Klaipėda Lietuva
Organizatorius