Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Sasha Song

Š 2017-07-01 20:00
Kurhauzo salė, Palanga
9.00 - 25.00
SAHA SONG švenčia 20 metų kūrybinį jubiliejų. Koncerto metu girdėsime jo žymiausias dainas, tapusias hitais: "Pasiklydęs žmogus", "Mamai", "Ir tai irgi praeis", "Mes galim tai padaryti kartu..."  Ir žinoma naują  Eurovizinę dainą,  sulaukusią užsienio žiniasklaidos dėmėsio.

Būdamas vos 10 metų, Dima Šavrovas išpopuliarėjo su daina „Mamai“. 2008 m. pasirodė Lietuvos muzikinėje scenoje po Sasha Son sceniniu pseudonimu. Dalyvavo muzikiniame realybės šou „Muzikos akademija“ ir užėmė 3–ą vietą. Bendradarbiavo su prodiuseriu E. Dragūnu. Vėliau sceninį pseudonimą, pridėdamas vieną raidę, pasikeitė į Sasha Song. Tarptautiniame konkurse „Malta Euro Song“ pasiekė 2-ą vietą, o tarptautiniame pop dainos konkurse Taline „Laagna Laul“ irgi užėmė 2-ą vietą.

5 kartus dalyvavo nacionalinėje atrankoje į tarptautinį muzikos konkursą „Euroviziją“, o 2009 m. su daina „Pasiklydęs žmogus“ dalyvavo konkurse „Dainų daina 2009“ ir nugalėjo. Kaip konkurso laimėtojui atiteko ir galimybė atstovauti Lietuvą „Eurovizijos“ konkurse Maskvoje (Rusija), kuria atlikėjas ir pasinaudojo. Daina „Pasiklydęs žmogus“ išleista singlo pavidalu, įrašyta angliška („Love“) bei rusiška („Odinoky Geroj“) versijos, kurių pastarųjų miksą S. Song ir atliko „Eurovizijoje“.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Sasha Song Š 2017-07-01 20:00 Kurhauzo salė, Palanga 9.00 - 25.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~19:45
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: perkant 4 ir daugiau bilietų

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Grafų Tiškevičių al. 1 Palanga Lietuva
Organizatorius
UAB ''Paulavičius ir Partneriai''
Vilhelmo Berbomo g. 10 Klaipėda
karolis@paulavicius.eu
Įmonės kodas 302661003