Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

SASHA SONG - Rusiškų romansų vakaras

K 2017-12-21 19:00
Renginių Oazė, Kaunas
10.00 - 12.00
Po ilgos pertraukos “Renginių oazės” sceną užkariaus barchatinio balso savininkas - Sasha Song - Dima Šavrovas su nuostabia rusiškų romansų programa! Ypatingais vokaliniais gebėjimais, nuoširdumu ir nepaprasta aistra muzikai pasižymintis atlikėjas Jūsų širdis džiugins šv, Kalėdų išvakarėse, gruodžio 21 d. 19 val.

Už išskirtinius akustinius koncertus Sasha Song - Dima Šavrovas ne kartą buvo liaupsintas garsių muzikologų ir melomanų. Atlikėjas gali didžiuotis LR prezidento padėkos raštu už nuopelnus bei laimėjimus įvairiuose tarptautiniuose konkursuose.

Sasha Song - Dima Šavrovas Lietuvoje išgarsėjo sulaukęs vos dvylikos: už legendinės dainos „Mamai“ atlikimą jis pelnė „Bravo“ statulėlę ir daugybę kitų apdovanojimų. Šis atlikėjas yra mylimas tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų: jis atstovavo Lietuvai „Eurovizijoje“, nuolat rengia koncertus Lietuvoje ir užsienyje.
Savo močiutės, kurią labai mylėjo ir kuri jį išmokė pamilti muziką, garbei atlikėjas dovanoja romansu turą po Lietuvą! Palydėkime metus kupini pačių gražiausių ir šilčiausių emocijų, kuriomis Jūsų širdis pripildys Sasha Song!

Renginio nuoroda: http://www.facebook.com/renginiuoaze/events/

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
SASHA SONG - Rusiškų romansų vakaras K 2017-12-21 19:00 Renginių Oazė, Kaunas 10.00 - 12.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus valandai iki renginio
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Baltų pr. 16 Kaunas Lietuva
Organizatorius
Tigris, UAB
S. Konarskio g. 49-813 Vilnius
Įmonės kodas 121985538
PVM kodas LT219855314