Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Saulius Prūsaitis, Kalėdinis koncertas

A 2017-12-26 19:00
Renginių Oazė, Kaunas
22.00 - 27.00
Saulius Prūsaitis  -  itin savitą muzikinį braižą ir stilių turintis Lietuvos dainininkas, kompozitorius, tekstų autorius.

Solinę karjerą S.Prūsaitis pradėjo 2011 metais, tuo pat metu būdamas ir garsios grupės “Happyendless” vokalistu. Pasak jo, visada buvo kūrinių, kurie gimdavo šalia grupės veiklos ir nesinorėjo jų laikyti stalčiuje.

Jo solinė karjera įgavo pagreitį 2011 m., kai jis sulaukė pasiūlymo kurti muziką Oskaro Koršunovo spektakliui “Išvarymas”, pagal Mariaus Ivaškevičiaus pjesę. Spektaklis sulaukė didžiulio populiarumo.“Vienas šio spektaklio sėkmės veiksnių – S. Prūsaičio muzika”,-  apie “Išvarymą” sakė O. Koršunovas.

Muzika spektakliui atnešė ir pirmąjį hitą - dainą “Meilė tu”. Tai buvo ir pirmas išpopuliarėjęs S.Prūsaičio kūrinys lietuvių kalba. Po kelių metų S.Prūsaitis vėl atkreipė į save dėmesį su kūriniu “No more drama”, kurį prodiusavo Leonas Somovas.

Lietuvoje grupės kūrybą įvertino visos tuo metu buvusios apdovanojimų ceremonijos („Bravo“, „Radiocentro“ „Pravda“ ). Tai pat “Happyendless” apdovanoti “Sidabrine gerve” už kultinio filmo “Zero2” garso takelį.

2015-tais S.Prūsaitis  ne tik užbaigė savo naują albumą. Jis taip pat buvo ir Andriaus Mamontovo albumo  garso įrašo  režisierius. 2015 m. dienos šviesą išvydo  ir dainos “Būkime geriausiais draugais” vaizdo klipas, kuris galėtų pretenduoti į rekordų knygą, kaip  kūrinys, kuriame nufilmavo daugiausiai Lietuvos įžymybių.

S.Prūsaitis jau trečią sezoną  yra vienos populiariausių Lietuvos TV laidų “X faktorius” teisėjas.  Be to, per karjeros metus yra lietuviškai dubliavęs daugiau nei 20 animacinių filmukų personažų.

Koncerte skambės visos populiariausios Sauliaus dainos: „Norim šokti“, „Vasara 3016“, „Vaikas iš didelės raidės“, „Meile tu“, „Būkime geriausiais draugais“. Ir labai tikimės, jog Šv. Kalėdų proga koncerte nuskambės nuostabi kalėdinė daina „Noriu namo“...

Renginio nuoroda: http://www.facebook.com/renginiuoaze/events/

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Saulius Prūsaitis, Kalėdinis koncertas A 2017-12-26 19:00 Renginių Oazė, Kaunas 22.00 - 27.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus valandai iki renginio
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Baltų pr. 16 Kaunas Lietuva
Organizatorius
Tigris, UAB
S. Konarskio g. 49-813 Vilnius
Įmonės kodas 121985538
PVM kodas LT219855314