Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Scenos legenda Ovidijus Vyšniauskas koncertinis turas - 60 | KLAIPĖDA

Š 2017-04-22 20:00
Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
Įvykęs renginys
Koncertinis turas: scenos legenda OVIDIJUS VYŠNIAUSKAS – 60

Po sėkmingų, pritraukusių pilnas arenas gerbėjų Jubiliejinių koncertų, Ovidijus Vyšniauskas kviečia ištikimiausius klausytojus savo 60 metų jubiliejų paminėti kartu.

Per daugiau nei 40 metų scenoje išskirtinio balso tembro savininkas yra išleidęs dešimtį solinių albumų, koncertavęs visoje Lietuvoje ir su savo dainomis aplankęs pusę pasaulio. Kompozitorius ir liaudies dainų aranžuotojas, kurio dainas dainuoja garsiausi Lietuvos atlikėjai – maestro Ovidijus Vyšniauskas – savo ištikimiems gerbėjams  padovanos pačias geriausias akimirkas, pristatys naujausias dainas ir sudainuos žymiausius savo hitus.

Koncertiniame ture “Scenos legenda OVIDIJUS VYŠNIAUSKAS – 60” skambės geriausios visų laikų dainos: “Saulė leidžias”,“Mažytė”, “Išdalinau”, “Žvaigždė rūke”, „Žemyn upe“, „Už tuos, kuriuos mylim“, „Mamai“ ir daugelis kitų.

Scenoje Ovidijui akomponuos charizmatiškasis dirigentas Vytautas Lukočius ir jo vadovaujamas orkestras "Vilniaus sinfonietta". Kartu su atlikėju šventę kurs ritmo grupės muzikantai ir kviestiniai kol kas paslaptyje laikomi renginio svečiai.

Tai puiki proga visų mylimam autoriui ir atlikėjui didžiausiose Lietuvos arenose pasimatyti su savo gerbėjais. Atlikėjas nuoširdžiai atsiliepia apie savo klausytojus: “Be galo jiems esu dėkingas ir laimingas. Aš turiu juos ir tai mano svajonės, mano jūros, pilys, mano milijonai. Esu laimingas, kad galiu dainuoti”.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Scenos legenda Ovidijus Vyšniauskas koncertinis turas - 60 | KLAIPĖDA Š 2017-04-22 20:00 Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
Įvykęs renginys
Svarbi informacija

"Ramirent" klubo nariai bilietus, už mažiausią ne akcijinę kainą, savo vietose gali įsigyti iki 2017 02 22 imtinai.

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus valandai iki renginio
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Dubysos g. 10-1 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
UAB ŠOU BIZNIS
Vaidoto g. 80 Kaunas