Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

SCOOTER - WILD AND WICKED 25 YEARS WORLD TOUR

Š 2018-03-03 20:00
Kauno Žalgirio arena, Kaunas
25.00 - 45.00
Pasaulinis SCOOTER turas WILD & WICKED užsuks ir į Lietuvą

Praeitą pavasarį sudrebinusi Kauno Žalgirio areną,  žymiausia pasaulio techno muzikos grupė SCOOTER verčia naują istorijos puslapį. Su pasauliniu 25 metų sceninės veiklos turu “Wild & Wicked” planuoja ilgiausią ir vaizdingiausią koncertinę kelionę nuo pat kolektyvo susikūrimo. Į koncertinio turo kalendorių oficialiai įtraukta ir Lietuva – Kovo 3d. SCOOTER pasiruošę vėl nustebinti savo gerbėjus didžiausioje Žalgirio arenoje, Kaune.

Kruopščiai suderinti, įspūdingi techniniai sprendimai susilies į vieną visumą su grandiozine šou programa, kurią ruošia energija trykštantis grupės lyderis H.P. Baxxter su savo komanda.  Koncertinis turas puikiai atspindės pavadinimą “Wild & Wicked”, kadangi pats pasirodymas bus sustiprintas choreografiniais sprendimais, netikėtais šou elementais, įspūdingais pirotechniniais efektais, galingomis garso bei šviesų instaliacijomis ir, žinoma, geriausias muzikiniais hitais.

Per savo karjerą surengę virš 1000 įspūdingų pasirodymų, daugiau nei 50-yje pasaulio šalių,  SCOOTER pelnytai įvardijama kaip viena iš įspūdingiausių pasirodymų rengiančių dabarties šokių muzikos grupių.

Koncerte Lietuvoje kartu pasirodys dar 3 užsienio atlikėjai, kuriuos organizatoriai žada atskleisti visiškai netrukus.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
SCOOTER - WILD AND WICKED 25 YEARS WORLD TOUR Š 2018-03-03 20:00 Kauno Žalgirio arena, Kaunas 25.00 - 45.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~3:00
Pertraukos: ~20 minučių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Neįgaliesiems: į nuolaidos laukelį įveskite kodą "neįgaliesiems" ir turėsite galimybę pasirinkti bilietus 104-110 sektorių viršutinėse eilėse už mažiausią neakcijinę kainą (kontrolės metu pateikti neįgaliojo pažymėjimą)
Nuolaidos: pirmi 500 stovimų bilietų po 25 EUR

„Žalgirio“ arenos VIP klubo nariams
Esami klubo nariai negali įsigyti bilietų į šį renginį. Naujo sezono arenos klubo nariai perka bilietus nuo rugsėjo 1 d.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Lietuva
Organizatorius
UAB ŠOU BIZNIS
Vaidoto g. 80 Kaunas
Įmonės kodas 302436750