Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

''Auksinės šansono žvaigždės'' - ''Zolotoj Shanson'' (Izmestjev, Liubavin, Rada Raj)

Š 2017-04-22 19:00
Pramogų arena, Vilnius
Įvykęs renginys
Mielieji, džiaugiamės galėdami Jums pranešti, kad balandžio 22d.  Vilniaus Pramogu Arenoje   įvyks koncertas „ AUKSINIS ŠANSONAS “, kuriame dalyvaus jūsų pamėgti atlikėjai:  Eduard Izmestjev , Sergej Liubavin ir Rada Raj .. Artistai nudžiugins žiūrovus kaip seniai pamėgtomis dainomis, taip ir naujais muzikiniais kūriniais. Melodingi motyvai, širdingi tekstai ir jaudinantis vokalas nepaliks abejingo nei vieno žmogaus. Kviečiame Jūs praleisti nepamirštamą vakarą geroje kompanijoje. Tik Gyvas garsas.

Eduard Izmestjev - Charizmatiškas, jausmingas ir temperamentingas Eduard Izmestjev sugrįžta į Lietuvą

Jausmingas vokalas su čigoniškomis intonacijomis — atviro, nuoširdžiai mylinčio gyvenimą žmogaus balsas, kurio kūryba tapo atsaku į daugybės žmonių norą išgirsti lyrišką ir nuoširdžią dainą. Kasmet, pradedant nuo 2007 metų, Eduardas Izmestjevas pelno visuotinį pripažinimą „Metų šansono“ projektuose. 2009 metais jo daina „Skrisk, mano siela“, atliekama kartu su jauna dainininke Rada Raj, laimėjo „Metų dainos“ nominaciją. Nuo 2014 metų sausio 1 dienos dainininkas, be jau populiarių dainų, gerokai praplėtė repertuarą. Eduardas Izmestjevas – romantikas, solidus vyras ir drąsus maištautojas. Jis atlieka savo dainas taip, kaip sugeba tik jis: dainos-atviravimai, dainos-prisipažinimai, dainos-atradimai.

Sergej Liubavin – dainų autorius ir atlikėjas, poetas, kompozitorius ir aktorius. Sergejaus Liubavino kūryba išsiskiria nepaprastu romantiškumu ir jausmingumu, kas yra reta šiuolaikinėje estradoje. Jo dainos paliečia kiekvieną žmogų, kuris sugeba mąstyti, jausti ir užjausti. Jautrus lyrikas priverčia plakti moterų širdis ir tikėti nesumeluotu nuoširdumu. Sergejaus Liubavino koncertuose žiūrovus žavi neįtikėtina artisto energetika, jo žavesys ir vyriškumas.

Rada Raj - Mergina iš tolimojo Magadano saulėtu vardu Rada šiandien pelnytai vadinama viena iš paslaptingiausių Rusijos estrados atlikėjų. 2007 metais Rada įsibrovė į radijo eterį ir pavergė klausytojų širdis liaudiškomis dainomis „Siela“ /Душа/ („Tu siela mano šleiva...“ /Ты душа моя, косолапая…/) ir „Putinas“ /Калина/ („Šalia slėnio putino krūmas...“ /При долине куст калины/). Ryškus įsimintinas balsas, romų, indų, rusų ir europietiško folkloro intonacijos pritraukė prie neįprastos išvaizdos bei vardo ir pavardės dainininkės įvairių muzikos žanrų vertintojus.

Rados Rai debiutinis diskas „Tu siela mano...“ užėmė pirmaujančias pozicijas žurnalo „Billboard“ tope ir buvo pripažintas perkamiausiu metų albumu. Kiekvienas kitas albumas: „Džiaugiuosi“ /Радуюсь/ (2010), „Leidau į dangų...“ /Отпускала в небо…/ (2012) ir „Meilės teritorija“ /Территория любви/ (2014) tapo vis kitu dainininkės meno laipteliu, pritraukdamas naujus gerbėjus, ir surinko muzikinių apdovanojimų derliu – nuo penkių apdovanojimų „Metų šansonas“, tame tarpe ir nominacijose „Metų atradimas“ ir „Metų daina“ (šį apdovanojimą gavo hitas „Tu skrisk, siela mano“ /Ты лети, моя душа/, kurį šiandien dainuoja net Vakarų atlikėjai), iki apdovanojimo „Metų daina“ už kompoziciją „Meilės teritorija“ /Территория любви/ ir jos pasakišką vaizdo klipą.

Rada Rai – ypatingai šviesus ir pozityvus žmogus, jos koncertai žiūrovams – tai puiki nuotaika, noras mylėti ir džiaugtis kiekvieną naują dieną. Jos dainos, kai kurių vadinamos „estetišku šansonu “, o pačios Rados – „šiuolaikine rusiška daina“, prasmingos ir suprantamos kiekvienam rusui, kuriame pasaulio kampelyje jis begyventų. Rados Rai dainose – tikri jausmai ir gyvenimo bei meilės istorijos. Rados koncertinė veikla labai aktyvi – ji koncertuoja ir Rusijos didžiausiose scenose, ir artimojo bei tolimojo užsienio šalyse, ir privačių vakarėlių aikštelėse. Atsiliepimai apie jos koncertus yra šlovingi: gerbėjai ir kritikai pažymi atlikėjos nuoširdumą ir šilumą, jos artistiškumą, repertuaro įvairovę, muzikantų profesionalumą ir milžinišką energetiką.

Liubavin 
https://www.youtube.com/watch?v=uH9JWHqkYNE

Rada Raj
https://www.youtube.com/watch?v=cbWffwDoDRs
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
''Auksinės šansono žvaigždės'' - ''Zolotoj Shanson'' (Izmestjev, Liubavin, Rada Raj) Š 2017-04-22 19:00 Pramogų arena, Vilnius
Įvykęs renginys
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:30
Vaikai nemokamai neįleidžiami.

Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Ąžuolyno g. 9 Vilnius Lietuva
Organizatorius
BetMar, UAB gmarek@yandex.ru
Įmonės kodas 302632222
PVM kodas LT100009270416