Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Šiuolaikinės muzikos festivalis ''Permainų muzika'' ''Keturi saksofonai ir orkestras''

Pn 2016-10-07 18:30
Klaipėdos koncertų salė
5.80 - 14.80

Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras
Meno vadovas ir vyr.dirigentas Modestas Pitrėnas

Signum saksofonų kvartetas: Blaz Kemperle, Erik Nestler, Alan Luzar, Guerino Bellarosa (Vokietija)

Programa: Vladas Jakubėnas, Philip Glass, Igor Stravinskij
 

Baigiamajame festivalio koncerte Lietuvos kultūros pasididžiavimo Modesto Pitrėno vedamas Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras muzikuos kartu su saksofonų kvartetu „Signum“.
Savo jaunatviška energija, įtaiga ir novatoriškomis idėjomis saksofonų kvartetas „Signum“ jau keletą metų pučia gaivų permainų vėją į Europos koncertų sales ir festivalius. Kad ir kur jis pasirodytų – Carnegie salėje Niujorke ar ant Dolomitinių Alpių snieguotų viršukalnių, – eksperimentavimo džiaugsmas ir įvairiapusiškumas atsispindi ne vien „Signum“ atliekamose neįprastose programose.
Keturis jaunus muzikus galima išgirsti atliekančius tiek klasikinius kūrinius kvartetui, tiek jų pačių sukurtas nuostabias, negirdėtas gerai žinomų kūrinių aranžuotes, papildytas nauju įkvepiančiu skambesiu. Atlikdamas muziką nepaprastai lengvai ir dažniausiai be natų, šis jaunas ansamblis kūrybiškai pasinaudoja šiais gebėjimais, papildydamas savo pasirodymus sceniniu judesiu ir instrumentinio teatro elementais.
Puikių atlikėjų interpretacijoje įtaigiai suskambės žymaus amerikiečių minimalisto Philipo Glasso Koncertas keturiems saksofonams ir orkestrui. Šią ekspresyvią programą įrėmins dvi baletinės siuitos: Vlado Jakubėno siuita iš baleto „Vaivos juosta“ ir Igorio Stravinskio siuita iš baleto „Petruška“.
___________________________________

Į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, ikimokyklinio amžiaus vaikai neįleidžiami.
Koncerto dieną nuolaidos netaikomos.

Renginio nuoroda: http://www.koncertusale.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Šiuolaikinės muzikos festivalis ''Permainų muzika'' ''Keturi saksofonai ir orkestras'' Pn 2016-10-07 18:30 Klaipėdos koncertų salė 5.80 - 14.80
Svarbi informacija


Durys atidaromos: 17:30 val.
Trukmė: 80 min.

Vaikai įleidžiami nemokamai: ne

Nuolaidos:
50 proc. – studentams, moksleiviams, pensininkams, neįgaliesiems;
50 proc. – vaikams iki 7 metų (į edukacines programas);
Neįgaliesiems, turintiems judėjimo negalią, įėjimas nemokamas (su neįgaliojo vežimėliu), vienam lydinčiam asmeniui – 50 proc. (pateikus neįgalaus asmens pažymėjimą);
20 proc. – perkant bilietus su „Laisvalaikio“ kortele (2 bilietams); Į nuolaidos laukelį vesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius.
20 proc. – perkant su „Daily Card“ kortele (2 bilietams); Į nuolaidos laukelį vesti pirmus 12 kortelės numerio skaičius.
10 proc. – grupėms (20 ir daugiau žmonių).

Koncerto dieną nuolaidos nėra taikomos. Vaikai ikimokyklinio amžiaus į vakarinius koncertus neįleidžiami. Po trečio skambučio klausytojai į koncertą neįleidžiami.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Šaulių g. 36 Klaipėda Lietuva