Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Šiuolaikinės muzikos festivalis ''Permainų muzika'' ''Minimalistiniai peizažai''

A 2016-10-04 18:30
Klaipėdos koncertų salė
5.80 - 10.80

The Gothenburg Combo: David Hansson, Thomas Hansy(gitaros, Švedija)

Programa: Terry Riley, Steve Reich, The Gothenburg Combo ir kt.
 

Šiame koncerte skambėsiančią muziką galima apibūdinti kaip garso skulptūras, muzikinius peizažus ar nedidelius garsų tvenkinius, į kuriuos malonu panardinti ausis. Tokios muzikos klausymasis – lyg kraštovaizdžio stebėjimas neturint jokio konkretaus tikslo, nesistengiant skaidyti visumos, tik stebėti vos juntamus pokyčius, kai švelniai dvelkteli vėjas ir pašiaušia medžių lapus. Svarbu atsipalaiduoti ir leistis nešamiems emocijų bei prisiminimų tėkmės. Tai ambientinė muzika: galite ją vadinti „garsų peizažais“ ar net „garsovaizdžiais“, nors šiuo atveju neišgirsite jokių elektroninių garsų, tik dvi paprasčiausias akustines gitaras.
Klasikinės muzikos išsilavinimą įgiję „The Gothenburg Combo“ nariai, kaip ir daugelis jų bendraamžių, gimė ir augo supami popmuzikos, hiphopo, house, techno ir panašių garsų. Ši muzika remiasi pastoviu ritminiu pulsu, aiškiu tonaciniu centru ir nuolatiniu kartojimu. Duetas stengiasi įtraukti minėtus elementus į savo pasirodymus ir perteikti jų sukeliamus pojūčius.
Programos pagrindą sudaro trys kompozicijos, sukurtos didžiųjų amerikiečių minimalistų Terry’io Riley’io ir Steve’o Reicho, su kuriais duetui teko laimė glaudžiai bendradarbiauti.
________________________________

Į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, ikimokyklinio amžiaus vaikai neįleidžiami.
Koncerto dieną nuolaidos netaikomos.

Renginio nuoroda: http://www.koncertusale.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Šiuolaikinės muzikos festivalis ''Permainų muzika'' ''Minimalistiniai peizažai'' A 2016-10-04 18:30 Klaipėdos koncertų salė 5.80 - 10.80
Svarbi informacija


Durys atidaromos: 17:30 val.
Trukmė: 80 min.

Vaikai įleidžiami nemokamai: ne

Nuolaidos:
50 proc. – studentams, moksleiviams, pensininkams, neįgaliesiems;
50 proc. – vaikams iki 7 metų (į edukacines programas);
Neįgaliesiems, turintiems judėjimo negalią, įėjimas nemokamas (su neįgaliojo vežimėliu), vienam lydinčiam asmeniui – 50 proc. (pateikus neįgalaus asmens pažymėjimą);
20 proc. – perkant bilietus su „Laisvalaikio“ kortele (2 bilietams); Į nuolaidos laukelį vesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius.
20 proc. – perkant su „Daily Card“ kortele (2 bilietams); Į nuolaidos laukelį vesti pirmus 12 kortelės numerio skaičius.
10 proc. – grupėms (20 ir daugiau žmonių).


Koncerto dieną nuolaidos nėra taikomos. Vaikai ikimokyklinio amžiaus į vakarinius koncertus neįleidžiami. Po trečio skambučio klausytojai į koncertą neįleidžiami.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Šaulių g. 36 Klaipėda Lietuva