Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

SLAVA

T 2017-03-01 20:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius
28.00 - 43.00
Slava. „Gyvas garsas“.

Kovo 1 d. Vilniaus „Compensa“ koncertų salėje - rusų dainininkė Slava su nauja koncertine programa „Gyvas garsas“ («Живой звук»).  Nekart girdėti hitai ir naujos dainos - po 13 muzikinės karjeros metų ji turi ką pasakyti gerbėjams. Slavos muzika - grubi moteriška romantika, o ji pati - tiesmuka ir atvira.

Scenoje dainininkė ir dainų kūrėja, kurios tikrasis vardas Anastasija Slanevskaja, debiutavo 2003 – iaisiais. Potraukį muzikai Maskvoje gimusi Slava jautė nuo vaikystės, o šalyje atsiradus karaokė, visą savo laiką skyrė mokydamasi dainuoti rusiškus ir užsienietiškus hitus. Išbandžiusi psichologijos, lingvistikos, turizmo vadybos studijas, padirbėjusi interjero dizainere ir kazino administratore, Slava suvokė negalinti gyventi be muzikos. Pasukti į muzikos pasaulį merginai padėjo atsitiktinumas – viename karaokė barų ją dainuojančią išgirdęs Sergejus Kalvarskis, garsus TV režisierius, dirbęs su Ala Pugačiova ir Filipu Kirkorovu, pasiūlė Slavai dirbti kartu.

Jau pirmasis jų bendras projektas – vaizdo klipas dainai „Liubliu i nenavizhu“ («Люблю и ненавижу»),  – tapo Rusijios muzikos TV kanalų bei radijo stočių hitu ir buvo nominuotas MTV Rusijos apdovanojimuose. Aukšta charizmatiška brunetė giliomis akimis lengvai pakerėjo publiką – į epatažą panašios jos manieros scenoje ir savitas humoro jausmas padėjo atkreipti dėmesį į jauną dainininkę. Per keletą metų Slavai pavyko pasiekti labai daug: soliniai koncertai, pasirodymai festivaliuose, žurnalų viršeliai, išleistas debiutinis albumas „Poputnica“ («Попутчица»). Ryški scenos naujokė patraukė ir kino kūrėjų dėmesį – fantastiniame filme „Paragraf 78“ («Параграф 78»), Slavai teko pagrindinis Lisos vaidmuo.  2006-aisiais pasirodęs antrasis Slavos albumas „Klassnyi“ («Классный») skyrėsi nuo pirmojo įvairove – dainose skambėjo daugybės muzikinių žanrų elementai, pradedant transu ar roku ir baigiant breiku. Iš viso Slava yra išleidusi keturis albumus, paskutinys jų – „Odinočestvo“ («Одиночество»).   

Slava su nauja koncertine programa „Gyvas garsas“ («Живой звук») - kovo 1 d. Vilniaus „Compensa“ koncertų salėje.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
SLAVA T 2017-03-01 20:00 COMPENSA koncertų salė, Vilnius 28.00 - 43.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 19:00 val.
Trukmė: 90 min.
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 m. amžiaus, neužimant papildomos sėdimos vietos
Nuolaidos: nėra
Pertrauka: nėra

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Kernavės g. 84 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Bravo events, UAB
Ukmergės g. 223 Vilnius