Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

SLAVA / Atvirai

Pn 2017-12-08 19:30
COMPENSA koncertų salė, Vilnius
11.00 - 31.00
Nepakartojamas ir visiems pažįstamas balsas, savitas bendravimo su žiūrovais būdas, naujos dainos bei visų mėgstami hitai -visa tai laukia Jūsų gruodžio 8 dieną "Compensa" koncertų salėje. Pasirodymą su soline programa surengs viena ryškiausių atlikėjų - SLAVA.

Žiūrovai atlikėją vertina už jos tiesumą ir atvirumą, kuriuo ji dalinasi su klausytojais kaip su artimiausiais draugais. Ji nieko neslepia nei savo dainų tekstuose, nei bendraudama su publika koncertų metu. SLAVA yra mylima už savo puikų humoro jausmą ir neabejotinai stiprų charakterį.

Atlikėja scenoje jau yra 15 metų, kurie buvo kupini paieškų, todėl ji tikrai turi ką pasakyti žmonėms. SLAVA, kaip dainų autorė ir atlikėja yra ne kartą laimėjusi "AUKSINIS GRAMOFONAS" premiją taip pat yra festivalio "METŲ DAINA" laureatė. Atlikėja apdovanota premija "METŲ ŠANSONAS 2015".  Šalia visų apdovanojimų SLAVA daugybę kartų buvo apdovanota muzikinių kanalų "MUZ-TV", "RU.TV", "MTV RUSSIA" ir "RUSSIAN MUSIC BOX" dovanomis.

Atlikėja yra išleidusi 4 albumus, daugiau nei 17 vaizdo klipų bei nusifilmavusi keliose kinojuostuose. Mėgstamiausi hitai, šilta atmosfera bei netikėtos staigmenos - tik maža dalis to, ką žiūrovams parengė SLAVA.

"Po koncerto organizatoriai visus dalyvius kviečia pratęsti linksmybes didžiausiame rusiškame naktiniame klube METELICA, įsikūrusiame adresu Vokiečių g. 2, Vilnius. Su koncerto bilietais įėjimas į naktinį klubą JUMS visą naktį NEMOKAMAS."
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
SLAVA / Atvirai Pn 2017-12-08 19:30 COMPENSA koncertų salė, Vilnius 11.00 - 31.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 60 min. iki renginio
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Cenzas:
nėra
Trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: -
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Kernavės g. 84 Vilnius Lietuva
Organizatorius
UAB MORTEN
Eišiškių Sodų 5-oji g.19 Vilnius
Įmonės kodas 302561330
PVM kodas LT100007660316