Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Solistas Ovidijus Vyšniauskas

S 2016-12-11 17:00
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
10.00 - 17.00
Lietuviškuoju Joe Cockeriu neretai vadinamas OVIDIJUS VYŠNIAUSKAS gruodžio 11 d. Klaipėdos Koncertų salėje savo gerbėjus nudžiugins gerai žinomų dainų ir svajingų romansų vakaru — pajuskite šventinę nuotaiką ir prieš didžiąsias metų šventes leiskite vakarus turiningai ir įsimintinai!

Šiuo metu Ovidijus Vyšniauskas aktyviai koncertuoja vienas arba su grupe Lietuvoje ir užsienyje, dalyvauja įvairiuose televizijos projektuose, miuzikluose ir kituose muzikiniuose scenos pastatymuose. Atlikėjas išleido apie dešimt solinių albumų. Jis yra ne tik vokalistas: jo rankoms paklūsta gitara, klavišiniai, netgi mušamieji instrumentai, bet ir kompozitorius, liaudies dainų aranžuotojas — jo sukurtas dainas dainuoja tokie atlikėjai kaip Inga Valinskienė, Linas Adomaitis, Irena Starošaitė, Sasha Song ir kiti.

Atlikėjas yra dainavęs estradinės muzikos grupėse „Combo", „Labirintas", „Vilnius", „Vilniaus aidai". Tarptautiniame šlagerių festivalyje „Palanga 2011" tapo šlagerių karaliumi.

Ilgamečiai O. Vyšniausko kūrybos gerbėjai žino, ko tikėtis jo koncertuose: prasmingi dainų tekstai, romantiška nuotaika, kokybiška muzika ir nepakartojamas balsas. “
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Solistas Ovidijus Vyšniauskas S 2016-12-11 17:00 Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda 10.00 - 17.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 16:30 val.
Trukmė: 100 min.
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 m. amžiaus, neužimant papildomos sėdimos vietos
Nuolaidos: senjorams
Pertrauka: nėra

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Šaulių g. 36 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
A. Guzausko pramogų firma Sekvencija
Šilutės pl. 20-17 Klaipėda