Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

SOLO ANSAMBLIS

Pn 2017-05-26 20:00
Adform kiemelis, Kaunas
9.00
Solo Ansamblis

Pasakyti, kad dabar tai yra ant bangos esanti grupė, turbūt būtų per švelnu. Jie pastaruoju metu tiesiog dominuoja ir renka pilnas sales, o juos atranda vis daugiau ir daugiau melomanų.

Kaip ją trumpai apibūdinti tiems, kurie nėra jos girdėję? Tai grupė grojanti tokią muziką, kuri patinka jiems patiems. Grupė, derinanti elektroniką su gyvu garsu. Grupė, kurianti lietuviškus tekstus. Grupė, kuri ieško.

Šiuolaikinėje lietuviškos muzikos scenoje „Solo Ansamblis“ išsiskiria elektronika papildyta gyvais instrumentais ir lo-fi garsais. Į šį muzikinį skambesį įpinami vidine patirtimi ir asmenine filosofija pagrįsti lietuviški tekstai. Grupė atlieka tik jai būdingą stilių „sad dance“, kuris klausytoją kviečia šokti tamsoje taip lyg niekas nestebi ir niekas aplink neegzistuoja. Tai muzika klausymui, šokiui, muzika protui ir sielai.

Kiekvienas „Solo Ansamblio" pasirodymas nukelia klausytojus į audiovizualinį sapną – tiek muzika, tiek šviesos, tiek bendra scenografija yra lygiai svarbūs elementai.

Debiutinis albumas „Roboxai“ (2016) sulaukė pripažinimo, kurio dėka grupė pasirodė visuose pagrindiniuose muzikos festivaliuose ir renginiuose Lietuvoje, apšildė tokias grupes kaip „Gus Gus“, „She Past Away“, surengė du sėkmingus turus ir pelnė geriausios metų alternatyvios grupės titulą bei dar tris nominacijas Lietuvos muzikos apdovanojimuose „M.A.M.A 2016“.

● SOLO ANSAMBLIS
https://youtu.be/hJMMKxnYwio
https://youtu.be/G5U1QciDPoY
https://youtu.be/hunqoZ1nLBo

Prieš porą mėnesių jie Kaune atliko išskirtinį koncertą – „Solo Ansamblis“ tapo pirmąją grupe, kuri pabandė nugriauti Kauno geležinkelio stoties stogą bei jos viduje surengė ypatingą pasirodymą.

Gegužės 26-ąją „Solo Ansamblis“ atvyksta surengti dar vieno vakarėlio Kaune.

► Kur? Adform Kiemelis, buvęs Ryšių kiemelis (Rotušės a. 20)
► Kada? Gegužės 26-ąją, penktadienį, 20 val. (durys 19 val.)
► Kaina? Bilietai: nuo 7 eur
Staliukų rezervacija: +37069949928
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
SOLO ANSAMBLIS Pn 2017-05-26 20:00 Adform kiemelis, Kaunas 9.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Rotušės a. 20 Kaunas Lietuva
Organizatorius
Agentūra Kaunas, UAB
Rotušės a. 20 Kaunas
info@rysiukiemelis.lt
Įmonės kodas 304297438
PVM kodas LT100010380015