Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Styginių kvartetas ''Mettis''

Pn 2017-07-28 19:00
Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
6.63 - 8.00
4+1=5
Tarptautinio styginių konkurso Bordo (Prancūzija) laureatas
Styginių kvartetas ,,Mettis“
Solistas Rokas Valuntonis (fortepijonas)


Programoje: J. Haydn , R. Schumann  kūriniai
Styginių kvartetas „Mettis“ susibūrė 2011 m. Kvarteto nariai yra daugelio respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatai, nuolat koncertuojantys solo, kamerinių ansamblių bei orkestrų sudėtyje, taip pat dalyvaujantys įvairiuose muzikiniuose projektuose, meistriškumo kursuose. Tai vieni aktyviausių jaunosios kartos Lietuvos muzikinio gyvenimo atstovų. Nuo pat pirmųjų pasirodymų scenoje jaunas ir ambicingas kvartetas buvo pripažintas vienu perspektyviausių Lietuvos muzikos ir teatro akademijos kolektyvų. 2016 m.  kvartetas ,,Mettis“ pelnė 8-ojo Bordo (Prancūzija) tarptautinių styginių kvartetų konkurso II premiją. Kolektyvas taip pat apdovanotas specialiu prizu. Tais pačiais metais ,,Mettis“ tapo IX tarptautinio V. E. Rimbotti konkurso Fiesole (Italija) nugalėtoju. Nuo 2014 m. kvartetas ,,Mettis“ yra ECMA (Europos kamerinės muzikos akademija) narys.
Pianistas Rokas Valuntonis, 2014 m. baigęs Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, studijavo Sibelijaus akademijoje (Helsinkis, Suomija) bei Paryžiuje „La Schola Cantorum“.  Atlikėjas grojo didžiausiose Lietuvos koncertų salėse, taip pat Ispanijoje, Danijoje, Suomijoje, Prancūzijoje, Švedijoje, Japonijoje ir kitose šalyse. Koncertavo su Lietuvos nacionalinės filharmonijos simfoniniu, Panevėžio kameriniu, Lietuvos kameriniu, Šv. Kristoforo kameriniu, Lundo simfoniniu, Lietuvos muzikos ir teatro simfoniniu orkestrais, diriguojant Juozui Domarkui, Lutz Köhler, Donatui Katkui, Modestui Barkauskui, Roger Andersson ir kt.  Rokas kviečiamas į tarptautinius festivalius Danijoje, Vokietijoje, Lietuvoje, Japonijoje.
R. Valuntonio talentu žavisi platus klausytojų ratas Lietuvoje ir užsienyje. Jis yra pelnęs aukščiausius apdovanojimus daugiau nei 20-tyje tarptautinių pianistų konkursų Lietuvoje, Italijoje, Švedijoje, Belgijoje, Rusijoje, Ukrainoje, Olandijoje, Vokietijoje.
Pianistas yra apdovanotas prestižine Karalienės Mortos premija, taip pat gavęs Lietuvos Respublikos Prezidento Valdo Adamkaus ir Prezidentės Dalios Grybauskaitės padėkas už pasiekimus muzikoje.
Užutrakio dvaro sodyba
Koncerto pradžia 19.00 val.

Renginio nuoroda: http://www.uzutrakiovakarai.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Styginių kvartetas ''Mettis'' Pn 2017-07-28 19:00 Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 6.63 - 8.00
Svarbi informacija

Bilietai renginio vietoje brangs!

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus valandai iki renginio
Renginio trukmė:
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: 20% studentams ir senjorams 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Užtrakio g. 17, Trakai Trakai Lietuva
Organizatorius
VšĮ Nepriklausomi garso režisieriai
Justiniškių g. 36-36 Vilnius
rimvydas@zebra.lt
Įmonės kodas 126092590