Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Sunna Gunnlaugs Trio (Iceland)

A 2017-10-10 19:00
PIANO.LT , Vilnius
11.00 - 31.00
Sunna Gunnlaugs Trio (Iceland)

Sunna Gunnlaugs - piano
Thorgrimur Jonsson - bass
Scott McLemore - drums

Nedažnai „Vilnius Jazz“ scenoje išgirstame Islandijos atlikėjus, tad šiemetis festivalis bus išskirtinis ir tuo, kad pristatys vieną iškiliausių šios šalies grupių – džiazo pianistės Sunna Gunnlaugs trio. Anot kritikų, šios trijulės laimėjimai ir populiarumas liudija, jog Islandijos muzikos pasididžiavimas nėra tik Björk ir „SigurRos“.

S.Gunnlaugs trio maišo koncertais visą Europą, JAV ir Kanadą. Islandų pianistės albumus entuziastingai sutinka įtakingiausi džiazo leidiniai – „JazzTimes“, „Downbeat“, „Jazziz“, „Jazz Podium“, „Jazzman“, „Village Voice“, „Jazzwise“ ir kiti: ji išleido jau septynis diskus kaip grupių lyderė.

Trio albumas „Distilled“ (2013) buvo nominuotas keturiems Islandijos muzikos apdovanojimams, „All About Jazz“ portalas jį įtraukė į metų 12-kos geriausių sąrašą, o „JazzWrap“ išrinko Metų albumu. Kitą albumą „Cielito Lindo“ (2015) leidinys „Nordische Musik“ įvertino penkiomis žvaigždutėmis.

Nors S.Gunnlaugs studijavo džiazą JAV ir ten ilgai gyveno, ištekėjo už amerikiečių būgnininko Scotto McLemore, tapusio jos trio nariu, savo kūryboje ji dažnai remiasi islandų folkloru, yra linkusi į lyrizmą ir meditatyvumą. Jos muzika patraukli ne tik džiazo aistruoliams.

Tiesa, kompozicijas trio rašo ir kiti grupės nariai – bosininkas Thorgrimuras Jonssonas bei S.McLemore, tad šių improvizuotojų įkvėpimo šaltiniai patys įvairiausi – nuo islandiškų melodijų iki Pietų Amerikos folkloro, Tomo Waitso ir George‘o Gershwino.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Sunna Gunnlaugs Trio (Iceland) A 2017-10-10 19:00 PIANO.LT , Vilnius 11.00 - 31.00
Svarbi informacija

Durys atidaromos: likus 30 minučių iki renginio pradžios
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Trakų g. 9/1, Vilnius Vilnius Lietuva
Organizatorius
VšĮ ''Vilniaus džiazo festivalis''
VšĮ ''Vilniaus džiazo festivalis''
P. Skorinos g. 16 – 2 Vilnius
Įmonės kodas 126271935