Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Suru.lt live: She Past Away

Pn 2017-01-13 21:00
Klubas Pelėda, Vilnius
Įvykęs renginys
Gotikinio roko pažiba She Past Away iš Turkijos koncertinį turą pradės Vilniuje

Sausio 13 dieną, penktadienį, Turkijos gotai She Past Away surengs pirmą grupės koncertą Lietuvoje. „Suru.lt live“ serijos renginyje jiems talkins perspektyvūs vilniečiai Pindrops bei tamsios šokių muzikos gerbėjų pripažinimo nusipelnęs kolektyvas Solo Ansamblis. Renginio svečius išjudins žinomas sostinės DJus Matas Aerobica.

Kokie yra populiariausi stereotipai susiję su Turkija? Tai pigių all-inclusive kurortų šalis? Kebabų tėvynė? O jei kalbėtume apie muziką – pirmas prisimenamas vardas yra Tarkan ir jo daina „Şımarık (Kiss Kiss)“, plačiau žinoma kaip „mama-šykadam“?

She Past Away šiuos stereotipus visiškai paneigia. Grupės muzikoje apjungiami elementai iš tamsios ir sensacingos 80-ųjų laikotarpio pusės, kuri dažnai siejami su grupėmis The Sisters Of Mercy, The Cure, Joy Division, Grauzone ar Deutsch Amerikanische Freundschaft. She Past Away pavyko apjungti ano laikotarpio idėjas su moderniuoju šių laikų skambesiu, o turku kalba dainoms suteikia šamaniškos egzotikos.

She Past Away duetas susikūrė 2006-ais metais Bursos mieste, Turkijoje. 2010-ais metais skaitmeniniu pavidalu pasirodęs trijų kūrinių singlas „Kasvetli Kutlama“ pritraukė post-punk ir new wave gerbėjų dėmesį. O po dviejų metų išleistas fenomenalus debiutinis albumas „Belirdi Gece“ ant menčių paguldė tiek muzikos kritikus, tiek didžiausius skeptikus.
https://youtu.be/oy2x_kHCy4w

Po triuškinančios debiutinės plokštelės sėkmės grupė daug koncertavo, tad antro albumo pasirodymo grupės gerbėjams teko laukti tris metus. 2015-ais sekęs „Narin Yalnızlık“ darbas įtvirtino grupės pozicijas ne tik goth rock ir darkwave subkultūrų rate.
https://youtu.be/t7mPRAiwPdk

2017 metų grupės koncertinis turas po Europą prasidės Vilniuje, ant Tauro kalno, klube „Pelėda“. Vėliau grupės gastrolių grafike numatyti pasirodymai Paryžiuje, Bukarešte, Strasbūre, Miunchene, Vienoje, Bratislavoje, Lione, Ciuriche, Milane ir kituose didžiuosiuose Europos miestuose. Dueto nariai Volkan Caner ir Doruk Öztürkcan žada, kad penktadienio tryliktos vakaras Lietuvoje bus neeilinis.

Tam, kad svečiai nesijaustų vieniši – scenoje juos pasitiks jauna komanda Pindrops. Perspektyvus vilniečių trio savo muziką apibūdina terminais post-gaze ir shoe-punk. Juokaudami jie priduria, kad taip yra dėl to, kad grupės nariai grodami mėgsta spoksoti į savo batus bei gitarų efektų pedalus. Paradoksas, tačiau Pindrops pasirodymų metu publika žiūri tikrai ne į gitaristų kojas. Jie yra verti kur kas platesnės auditorijos.
https://www.instagram.com/p/BMcfMbajmZ-/

Svečiams iš Turkijos ant scenos taip pat talkins nebenaujokai Solo Ansamblis. Synth-pop ir coldwave stilius propaguojantis kvartetas jau užsitikrino tvirtas pozicijas liūdnų šokių gerbėjų tarpe. Tad tai bus puiki progą išvysti kolektyvą atitinkamame kontekste ir aplinkoje.
https://youtu.be/hJMMKxnYwio

Tam, kad renginio svečiai po koncerto nenuobodžiautų, muzikine programa šokių aikštelėje pasirūpins Matas Aerobica. Aerobica’i mestas gelbėjimosi ratas, kurio padedamas jis stumia patikimą muziką į skaitmeninį amžių. Žinomas selektorius gilinasi į muziką, kuri iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti uždara ir nejausminga bei naudoją ją kaip priemonę bendravimui su klausytoju. Aerobica renkasi ritminius eksperimentus, peizažus ir visą žavesį, kuris randamas neišsemiamose muzikos subkultūrose.

Suru.lt live: She Past Away renginys įvyks sausio 13 dieną, penktadienį, klube „Pelėda“, V. Mykolaičio-Putino g. 5. Bilietus platina Bilietų Pasaulis (www.bilietupasaulis.lt).

Daugiau informacijos socialiniame tinkle Facebook.

Renginio nuoroda: https://www.youtube.com/watch?v=sMPd9QoVfVA&feature=youtu.be

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Suru.lt live: She Past Away Pn 2017-01-13 21:00 Klubas Pelėda, Vilnius
Įvykęs renginys
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 20:00
Renginio trukmė: 6:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 12 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
V. Mykolaičio-Putino g. 5 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Asociacija ''Druska Gyvenimui''
Pietų g. 41A-8 Rūdiškės