Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Svečiuose pas Sofiją

T 2017-08-02 19:00
Palangos kurorto muziejus, Palanga
11.00
PASAULIO BALSAI
Muzikos festivalyje „Ave Maria“
Rugpjūčio 2 d., trečiadienis, 19 val., Palangos kurorto muziejus

Svečiuose pas Sofiją

DOVILĖ KAZONAITĖ (sopranas)
SILVIJA VAITKEVIČIŪTĖ (smuikas)
MILDA UMBRUSEVIČIŪTĖ (fortepijonas)

Lietuvos didikę, filantropę Sofiją Tiškevičienę menančiame Palangos kurorto muziejuje festivalio koncertas rengiamas pirmą sykį. Trijų jaunosios kartos menininkių ansamblis pristato koncertinę programą „Svečiuose pas Sofiją“ – rugpjūčio 2 d. vakarą grafienės pamėgtoje viloje netrūks ištaigingos ir grakščios muzikos akordų.  Programoje  – J. Brahms, Ch. Gounod, J. Offenbach ir ne tik.

Koncerto solistė Lietuvos nacionalinio operos teatro operos stažuotoja Dovilė Kazonaitė įgijo magistro laipsnį Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, kur studijavo pas  prof. A. Krikščiūnaitę ir prof. V. Prudnikovą. Solistė parengė ir atliko įsimintinus vaidmenis:  Barbarina, Cherubinas  W. A. Mozarto operoje „Figaro vedybos“,  Anina (G. Verdi  „Traviata“), Mersedes  vaidmuo G. Bizet „Karmen“, Tatjana (P. Čaikovskio „Eugenijus Oneginas“), Eglė V. Klovos operoje „Pilėnai „ ir kiti.
Kazonaitė rengia solinius koncertus, koncertuoja  su Lietuvos nacionaliniu simfoniniu, Lietuvos kariuomenės, Lietuvos kameriniu, Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestrais, dirigentais J. Domarku, G. Rinkevičiumi,  J. Wallnigu (Austrija), D. Rustioni (Italija), R. Šerveniku.
D. Kazonaitė tapo trijų dainininkų konkursų laureate, konkurso Latvijoje diplomante.

Smuikininkė Silvija Vaitkevičiūtė yra laimėjusi prizus Lietuvos jaunųjų atlikėjų R. Katiliaus konkurse, Lietuvos jaunųjų stygininkų  V. Radovičiaus varžytuvėsne bei tarptautiniuose jaunųjų smuikininkų konkursuose Taline, Kopenhagoje. Nacionalinėje M. K.Čiurlionio menų mokykloje mokėsi pas B. Šmidtienę, prof. R. Katlių, D. Dikšaitį, studijas tęsė  prof. I. Armonaitės Galinienės klasėje.  Stažavosi  Zalzburgo (Austrija) Mozarteumo universitete, 2010–2012 m. studijavo ir įgijo Leipcigo (Vokietija) aukštosios muzikos mokyklos magistro laipsnį.
Smuikininkė tobulinasi meistriškumo kursuose Olandijoje, griežia tarptautiniuose jaunimo orkestruose,  aktyviai koncertuoja ir kaip solistė, ir su kameriniais ansambliias. . Ji yra koncertavusi festivaliuose Lietuvoje, Vokietijoje, Olandijoje, Austrijoje.

Pianistė Milda Umbrusevičiūtė įgijo Lietuvos muzikos ir teatro akademijos magistro laipsnį. Pianistė mokėsi prof. H. Radvilaitės fortepijono solo ir doc. A. Kisieliūtės koncertmeisterio klasėse. Studijavo L Janáčeko muzikos ir teatro akademijoje (Čekija) ir J Sibeliaus akademijoje (Suomija). Rečitalius rengė visose trijose  aukštojo mokslo įstaigose, taip pat pasirodė festivaliuose „Kristupo klavyrai“, „Fortepijoninės muzikos vasara Druskininkuose“. Jai buvo patikėta koncertuoti solo su Kauno bei Šiaulių kameriniais orkestrais. Šiuo metu dirba koncertmeistere Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, dažnai koncertuoja kaip solistė, kamerinių ansamblių narė ir koncertmeisterė. Dalyvauja operų pastatymų projektuose, nuolat tobulinasi meistriškumo kursuose.


Bilietas – 10 Eur.
Bilietus galima įsigyti Nacionalinio bilietų platintojo sistemoje „Bilietai LT“ bei  Palangos kurorto muziejuje.

Renginio nuoroda: https://www.facebook.com/events/227441401102743/

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Svečiuose pas Sofiją T 2017-08-02 19:00 Palangos kurorto muziejus, Palanga 11.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 20 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 15 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas: N-10
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Organizatorius
Cantus firmus, VšĮ
Taikos g. 132-25 Vilnius
Įmonės kodas 300535098