Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

ŠVENTINIS KONCERTAS

S 2017-12-31 18:00
Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
36.00 - 45.00
Gruodžio 31 d., sekmadienis, 18 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

ŠVENTINIS KONCERTAS

Sopranų trio
TRYS PANTEROS

Raimonda Tallat-Kelpšaitė
Nomeda Vilkanauskaitė
Rasa Juzukonytė

Pianistas
Gytis Cinauskas

Programa

Nemirtingi XX a. vidurio šlageriai.

Kaip visuomet Užutrakio rūmuose belaukiant Naujųjų skambės nuotaikinga ir šventiška programa.  Šį kartą elegantiškasis sopranų trio nukels jus į praėjusio šimtmečio vidurį, kai kino ekranuose, radijo transliacijose, plokštelių įrašuose karaliavo Marika Rökk, Lolita Torres, Frank Sinatra, Mario Lanza. Koncerte skambės nemirtingos to laikotarpio melodijos valso, rumbos, tango, fokstroto ritmais iš kino filmų, miuziklų, operečių.

Rasa Juzukonytė studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (LMTA), stažavo pas žymius profesorius V. Noreiką, I. Milkevičiūtę, A. Orlowitz, T. Grubb,  G. Bardini, A. Gabrieli. LNOB teatre ir Klaipėdos muzikiniame teatre ji sukūrė pagrindinius vaidmenis operose (G. Verdi „Aida“ ir „Trubadūras“, P. Čaikovskio „Eugenijus Oneginas“, G. Puccini „Sesuo Andželika“), B. Kutavičiaus miuzikle „Giesmė apie Karmen“,  J. Strausso operetėje „Čigonų baronas“. Solistės repertuare daug kamerinės ir sakralinės muzikos. Dainininkė yra koncertavusi Lietuvos, Vokietijos, Anglijos, Norvegijos, Ispanijos, JAV, Čekijos, Italijos, Rusijos, Egipto, Lenkijos, Rumunijos, Urugvajaus, Argentinos, Brazilijos, Australijos ir kt. koncertų salėse, dalyvavusi tarptautiniuose festivaliuose, populiariosios muzikos projektuose, įrašiusi kompaktines plokšteles „Sakralinė muzika“, „Angele mano“, „Musica Divina“ ir 2000 metų bestseleriu tapusią „Bolero“ (su trio „Trys panteros“).

Raimonda Tallat-Kelpšaitė studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje bei Graco (Austrija) muzikos ir vaizduojamųjų menų universitete. Jai buvo skirtos Austrijos valstybinė, V. Landsbergio fondo bei J. Lennono klasikinės muzikos stipendijos. Solistė pelnė tarptautinius apdovanojimus operos dainininkų konkursuose „Toti dal Monte“ (Italija, 1994) bei „Feruccio Tagliavini“ (Austrija, 1996). Jos operiniai debiutai įvyko 1993 m. Graco teatre „Theater in Palais“ (Pamina, W. A. Mozarto „Užburtoji fleita“) ir 1994 m. Leobeno teatre (Hana Glavari, F. Leháro „Linksmoji našlė“). Atlikėja bendradarbiavo su dirigentais G. Rinkevičiumi, S. Sondeckiu, J. Domarku, W. Schmidtu, F. Haselwanderiu, R. Šerveniku, J. Geniušu ir kt., sukūrė vaidmenų H. Purcello, W. A. Mocarto, R. Wagnerio, G. Puccini, U. Giordano, G. C. Menotti, B. Britteno operose, J. Strausso, I. Kalmano, F. Leharo operetėse, su daugeliu orkestrų atliko oratorinio žanro kūrinių, dalyvavo Lietuvos nacionalinės TV projektuose, bendradarbiavo su lietuvių ir austrų kompozitoriais atliekant jų kūrinių premjeras, pasirodė tarptautiniuose festivaliuose ir muzikiniuose renginiuose, Lietuvos radijo fondams įrašė Vakarų Europos kompozitorių kūrinių, dalyvavo įrašant V. Bartulio pasakų vaikams „Bebenčiukas ir Kvailutė“ ir K. Weilio miuziklo „8 moterys“ kompaktines plokšteles. R. Tallat-Kelpšaitė yra Kauno valstybinio muzikinio teatro solistė.

Nomeda Vilkanauskaitė studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, stažavo Graco muzikos ir vaizduojamųjų menų universitete. Rygos J. Vituolo konkurso Grand Prix laureatė N. Vilkanauskaitė yra Kauno valstybinio ir Panevėžio muzikinių teatrų solistė. Jos repertuare – 26 operų ir operečių vaidmenys šiuose teatruose bei Mimi vaidmuo (G. Puccini „Bohema“) Rygos nacionaliniame operos ir baleto teatre, stambios formos kūriniai ir kamerinė muzika. Už Madalenos vaidmenį U. Giordano operoje „Andrė Šenjė“ solistei skirtas Lietuvos teatro sąjungos apdovanojimas „Fortūna“. Atlikėja yra gastroliavusi  JAV, Danijoje, Italijoje, Latvijoje, Olandijoje, Austrijoje, Lenkijoje, dalyvavusi festivaliuose „Atžalynas“, Pažaislio, E. Griego ir M. K. Čiurlionio muzikos, „Iš arti“, Thomo Manno, „Operetė Kauno pilyje“, įrašiusi kompaktinių plokštelių bei kūrinių Lietuvos radijo fondams. N. Vilkanauskaitė yra VDU vokalo katedros lektorė.

Gytis Cinauskas studijavo LMTA (doc. J. Bialobžeskio kl.). bei Graco (Austrija) muzikos ir vaizduojamųjų menų universitete (prof. K. Wittlich kl.), tobulinosi Montrealio McGillo universitete (prof. A. Lysi kl). Jam buvo skirtos Austrijos valstybinė, V. Landsbergio fondo, Lietuvos kultūros ministerijos, J. Lennono klasikinės muzikos stipendijos. Solo bei įvairių kamerinių ansamblių sudėtyse pianistas koncertavo Lietuvoje bei didžiosiose JAV, Kanados,  Vokietijos, Prancūzijos, Italijos, Suomijos, Šveicarijos, Austrijos, Slovakijos koncertų salėse, tarp kurių – Bonos „Beethovenhaus“, Graco „Stefaniensaal“ ir kt. Pianistas dalyvavo Düseldorf’o, Feldbacho, Žemutinės Austrijos, Pažaislio, „Muzikos rudens“ ir kituose festivaliuose bei „Mozarto savaitės“, „Marių klavyrų“ renginiuose. Jo koncertų partnerių tarpe – daugiau kaip 100 Lietuvos ir užsienio atlikėjų. Pianistas yra kompozitorių R. Gutmann, V. Fortin, G. Arscher, L. Narvilaitės, N. Galiamovos, G. Rimkaus-Rimkevičiaus, G. Svilainio ir kt. pirmuoju kūrinių atlikėju.

Renginio nuoroda: http://www.ambravox.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
ŠVENTINIS KONCERTAS S 2017-12-31 18:00 Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 36.00 - 45.00
Svarbi informacija

Nemokamai įleidžiami vaikai iki 5 m. amžiaus.

Nuolaida:
- senjorams, studentams, moksleiviams, neįgaliesiems - 20 proc. (renginio vietoje pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- su OMNI ID kortele - 10 proc. (į nuolaidos laukelį vesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Užtrakio g. 17, Trakai Trakai Lietuva
Organizatorius
VšĮ „Ambra Vox“
Įmonės kodas 302719606