Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Šventinis koncertas KALĖDOS KARTU | ŠIAULIAI

S 2016-12-25 18:00
Šiaulių kultūros centras, Šiauliai, Šiauliai
12.00 - 20.00

Šventinis koncertas „Kalėdos kartu“

Geriausios kalėdos – tai Kalėdos kartu!

Pozityvumu alsuojantis šventinis koncertas „Kalėdos kartu“, kuriam antrus metus iš eilės susivienija auksiniai Lietuvos balsai: Renata Norvilė, Deivis Norvilas ir Vaida Genytė. Šis šventinis koncertinis turas skirtas ypatingai metų progai – Šv. Kalėdoms, todėl jo metu skambės ne tik autorinės populiariausios šių atlikėjų dainos, bet ir kalėdinės melodijos.

Būtent kalėdinėms melodijos bus skiriamas ypatingas dėmesys šių metų šventinio koncerto repertuare: klausytojų širdis ir sielas šildys jaukūs pasirodymai ir jų metu skambančios visiems puikiai pažįstamos dainos: „Geriausios Kalėdos“, „Krenta snaigės“, „White Christmas“, „Santa Claus is coming to Town“, „All I want for Christmas is You“, „Merry Christmas everyone“ ir daugybė kitų.

Ypatinga šių metų koncerto staigmena – atlikėjų pasirodymas su vietiniu miesto choru! O ypatinga scenografija, kuriama vaizdų, šviesų ir pirotechnikos pagalba, sukurs klausytojams tokią šventinę nuotaiką, kuri neišsisklaidys dar ir šventėms pasibaigus.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Šventinis koncertas KALĖDOS KARTU | ŠIAULIAI S 2016-12-25 18:00 Šiaulių kultūros centras, Šiauliai, Šiauliai 12.00 - 20.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus 20 minučių iki renginio
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Nuolaidos:
netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Aušros al. 31 Šiauliai Lietuva
Organizatorius
Komedijos teatras, VšĮ
M. Valančiaus g. 7 Vilnius