Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Svinguojantis Barokas

S 2017-09-10 17:00
Bistrampolio dvaras, Panevėžys
6.00 - 8.00
SVINGUOJANTIS BAROKAS

JUSTINAS MAČYS (fleita)
SERGEJUS OKRUŠKO (fortepijonas)
ARNOLDAS GURINAVIČIUS (kontrabosas)
SAULIUS ASTRAUSKAS (mušamieji)
Meilės poeziją skaito aktorė DALIA MICHELEVIČIŪTĖ

Koncerte „Svinguojantis barokas“ skambės prancūzo Claude‘o Bollingo muzika, reikalaujanti minkšto bei grakštaus ansamblio grojimo. Šiais laikais sutinkama nemažai bandymų apjungti svingo ir klasikinės, barokinės muzikos elementus, tačiau prancūzų džiazo muzikanto, kompozitoriaus C. Bollingo originalus požiūris į šią sintezę buvo nepaprastai sėkmingas ir greitai išgarsino jį visame pasaulyje. Ši žavi muzika apglėbia klausytoją švelniais garsais, žadina ilgesį, gerokai pavirpindama nostalgiškas stygas. Jos subtilus humoras bei jausmingumas žadina prisiminimus, kuriuos netrukus keičia gyvybingu gyvenimo džiaugsmu trykštantys epizodai. Tai muzika, kurianti šventinę nuotaiką.
„C. Bollingo kompozicijos iš atilikėjų reikalauja labai gero pasiruošimo ir aukšto meistriškumo lygio tiek klasikinėje muzikoje, tiek džiazo improvizacijose. Kompozicijos „Beverly Hils“, „California“ klausytojus nukels į vieną nuostabiausių pasaulio vietų, kur gyvena daugybę žinomiausių Holivudo aktorių bei žymių muzikų. Į nuostalgiškus prisiminimus bei jausmus nuskraidins pjesės, pavadintos „Jausmingoji“, „Švelnioji“, „Meilės tema“, „Intymioji“. O „Klajūnas“, „Canonas“, „Jazzy“, „Juodosios kautynės“ sukurs ypatingą koncerto nuotaiką“ Meiles poezija skaitys nuostabioji Lietuvių teatro ir kino aktorė Dalia Michelevičiūtė – teigia projekto autorius ,vienas žymiausių Lietuvos  perkusininkų, Saulius Astrauskas.

Programoje: prancūzo Claude‘o Bollingo muzika

Renginio nuoroda: http://www.bistrampolis.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Svinguojantis Barokas S 2017-09-10 17:00 Bistrampolio dvaras, Panevėžys 6.00 - 8.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~16:00
Renginio trukmė: ~1val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 12 EURŲ studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Kučių kaimas Panevėžys Lietuva
Organizatorius
VŠĮ BISTRAMPOLIO DVARAS
VŠĮ BISTRAMPOLIO DVARAS
Bistrampolio g. 1, Kučių k. Panevėžys
Įmonės kodas 125244928
PVM kodas LT100001214011