Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TAI - MES. Skirtingos kartos muzika viena

Š 2017-10-21 18:00
Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
10.00 - 25.00
TAI - MES
Skirtingos kartos – muzika viena

2017 10 21 d., šeštadienį, 18 val. Šv. Kotrynos bažnyčia

Skirtingas kartas gali jungti daugelis dalykų, bet svarbiausias – meilė. O meilė muzikai šį ryšį padaro stiprų, gilų bei ypatingą. Būtent todėl šiemet ryškiausioms Lietuvos dainuojamosios poezijos scenos žvaigždėms su savo šeimos nariais patikėta įspūdingu koncertu uždaryti festivalį „Tai – aš“ .

Šv. Kotrynos bažnyčioje išvysite nepamirštamus šeimos narių pasirodymus. Charizmatiškasis scenos grandas Aidas Giniotis į ją žengs su sūnumi Ignu, nepakartojamą gausios šeimos muzikinį susitikimą dovanos Saulius ir Jokūbas Bareikiai kartu su Jokūbo žmona Dominyka bei dukromis Barbora ir Severija. Savo muzikiniais atradimais publiką džiugins artistiškieji Gediminas ir Ainis Storpirščiai, jautrų ir šiltą autorinių dainų pasirodymą surengs šeimyninis trio – Teresė ir Milda su tėčiu Gintaru Andrijausku.

Kviečiame praleisti bardiškomis spalvomis žaižaruojantį šeštadienio vakarą su publikos numylėtiniais ir paklausyti puikiai pažįstamų ir dar negirdėtų kūrinių, muzikantų dovanojamų iš visos širdies. Nepamirškite kartu pasiimti ir savo tėčių, mamų, sūnų, dukrų ar senelių – juk muzika jungia!

Koncerto trukmė 2 val. (be pertraukos)

Plačiau www.tai-as.lt

Tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš“ rengiamas nuo 2003 m. sukūrė savo legendą : jaukūs vakarai, prasmingi atlikėjų dainų tekstai, išradingos muzikinės kompozicijos ir nuoširdžios klausytojų simpatijos kasmet sutraukia didelį pulką šio festivalio gerbėjų.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
TAI - MES. Skirtingos kartos muzika viena Š 2017-10-21 18:00 Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 10.00 - 25.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-7
Nuolaidos:
- 20% su Laisvalaikio kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Vilniaus g. 30 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Vilniaus mokytojų namai, VšĮ
Vilniaus mokytojų namai, VšĮ
Vilniaus g. 39/6 Vilnius
Įmonės kodas 191590768