Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Tarptautinis vyrų striptizo konkursas Amber Men

Pn 2016-11-11 20:00
Pramogų salė Vakaris, Amberton Klaipėda viešbutyje
20.00 - 30.00
Tarptautinis vyrų striptizo konkursas AMBER MEN 2016

Pirmą kartą Klaipėdoje origanizuojamas vyrų striptizo konkursas AMBER MEN nepaliks abejingų klaipėdiečių moterų. Striptizo šokėjai iš keturių pasaulio šalių renginių salę “Vakaris” pavers didžiausiu ir aistringiausiu mergvakarių vakarų Lietuvoje.

Lapkričio 11 dieną, tarptautiniame vyrų striptizo konkurse dalyvaus tolimas svečias iš Nigerijos vardu NELSON, svečiai iš artimojo užsienio rusai – duetas STATUS, ir kaimynai baltarusai – duetas ROYAL DIAMOND, o taip pat kaimynai lenkai – duetas TATTOO MEN.

Šokėjai kovos dėl geriausio konkurso AMBER MEN 2016 šokėjo titulo, kurį išrinks kompetetinga komisija, taip pat bus išrinktas ir MISTERIS PUBLIKA, kurį išrinks renginyje dalyvaujančios moterys.

Kokybiško vyriško striptizo Lietuvoje labai mažai, tad mielos moterys – turite puikią progą praleisti įsimintiną, įspūdžių kupiną vakarą draugių būryje.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Tarptautinis vyrų striptizo konkursas Amber Men Pn 2016-11-11 20:00 Pramogų salė Vakaris, Amberton Klaipėda viešbutyje 20.00 - 30.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 19:00
N-18
Trukmė:
2 val. 
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Organizatorius
Lietuviškos šventės, VšĮ
Jūros g. 2-33 Klaipėda