Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Tesuskamba Naujieji!

Š 2016-12-31 16:00
Palangos gintaro muziejus, Palanga
15.00
Koncertas
TESUSKAMBA NAUJIEJI!

Atlikėjai:
JOMANTĖ ŠLEŽAITĖ (sopranas)
VAIDRIUS SMILINSKAS (fortepijonas)

Jomantė ir Vaidrius drauge muzikuoja ne vienerius metus. Jų darnų kūrybinį  duetą publika pamilo ir jau spėjo įvertinti  elegantišką muzikavimą. Nestokojantys žavesio bei sceninės įtaigos menininkai kviečia drauge sutikti Naujuosius metus jaukioje Palangos gintaro muziejaus aplinkoje, pasidalinti muzikos galia, išgirsti įvairių epochų kūrėjų kompozicijas balsui ir fortepijonui. Atlikėjai paruošė šventinę programą–skambės S. Rachmaninovo, G. Verdi, G. Pučini, G. Bize, G. Geršvino kūriniai. Bus ir staigmenų, bet apie tai publikai atlikėjai papasakos patys.
Tesuskamba Naujieji!

Jomantė Šležaitė – Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijos (LMTA) dainavimo specialybės absolventė (prof. V. Prudnikovo dainavimo klasė). 2013 m. Vytauto Didžiojo Universiteto Muzikos Akademijoje įgijo atlikėjos bakalauro laipsnį bei pedagogo kvalifikaciją. J. Šležaitė dalyvauja tarptautiniuose konkursuose: 2013 m. tapo 2-osios vietos laimėtoja K.Taev vardo jaunųjų operos dainininkų konkurse Estijoje, 2014 m. dalyvavo Karalienės Elizabetos konkurse Belgijoje, 2016 m. - Hans Belevedere konkurse Pietų Afrikoje, kur užėmė šeštąją vietą ir buvo pakviesta dainuoti Liceo teatre Barselonoje. Jaunoji solistė 2011 - 2012 m. stažavosi Štutgarte (Vokietija). 2009 m. atlikėja vaidino spektaklyje „Stotys“, o 2013 m. debiutavo Duniašos vaidmenyje Valstybiniame Kauno muzikinio teatro spektaklyje „Caro sužadėtinė“, o šiuo metu atlieka Aidos vaidmenį (G. Verdi  „Aida") Tartu teatre Estijoje bei dainuoja Erfurto operos teatre (Vokietija). Solistė dirbo su garsiausiais Lietuvos dirigentais, su koncertinėmis programomis lankėsi  Lenkijoje, Estijoje, Latvijoje, Vokietijoje, Čekijoje, Italijoje, Suomijoje. Už koncertinę veiklą ir laimėtus tarptautinius konkursus J. Šležaitę apdovanojo Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė (2010, 2011, 2014 m.).

Pianistas, koncertmeisteris bei dainininkas Vaidrius Smilinskas – daugelio konkursų Italijoje, Graikijoje, Ispanijoje, Rumunijoje, Vokietijoje, Lietuvoje laureatas, dažnas įvairių festivalių, koncertų, meistriškumo kursų dalyvis. 2011  m. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje įgijo bakalauro, o 2013 m. -  magistro diplomą prof. Jurgio Karnavičiaus ir prof. Nijolės Ralytės klasėse. 2012 –2013 m. stažavosi aukštojoje muzikos mokykloje Hanoveryje (Vokeitija), o šiemet įgijo bakalauro diplomą prof. V. Prudnikovo dainavimo klasėje. Dirbo Nacionalinėje  M.K. Čiurlionio menų mokykloje bei LMTA, aktyviai dalyvauja muzikiniuose projektuose kaip pianistas ir dainininkas. Už muzikinius pasiekimus apdovanotas prezidento Valdo Adamkaus padėkomis.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Tesuskamba Naujieji! Š 2016-12-31 16:00 Palangos gintaro muziejus, Palanga 15.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 15:30
Renginio trukmė: 1val. 15min.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų neužimant papildomos vietos
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Vytauto g. 17 Palanga Lietuva
Organizatorius
Cantus firmus, VšĮ
Taikos g. 132-25 Vilnius