Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

The Beatles Show

Pn 2017-09-22 19:00
Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
Įvykęs renginys
Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras naująjį sezoną pasitinka „The Beatles“ stiliumi. 31-ąjį rudenį jis pasitiks ne tradicinėje scenoje, bet „Švyturio“ arenoje ir visą sezoną keliaus po skirtingas uostamiesčio scenas. „The Beatles“ „genas“ užkrėtė žymius Lietuvos atlikėjus, muzikantus, režisierius. Jie nesistengia kopijuoti visame žemės rutulyje dainuojamų legendinių dainų, į kiekvieną jų įneša savo charizmą ir pateikia savo autentišku balsu, taip, kad „The Beatles“ išdainuotos tiesos rastų atgarsį širdyje ir kojose.

Kadaise „The Beatles“ atvertė naują muzikinės epochos puslapį ir tapo naujos kultūros pranašai. 1960 m. Liverpulyje susibūrusi muzikantų ketveriukė: Johnas Lennonas, Paulas McCartney, George Harrisonas ir Ringo Starras užkūrė tikrą „bitlomaniją“. Gerbėjai mėgdžiojo ir tebemėgdžioja jų šukuosenas, aprangą, o jie patys žavėjo ir šokiravo. Pavyzdžiui, 1966 m. J. Lennonui pareiškus, kad „Bitlai“ yra „kietesni“ už Jėzų Kristų, kai kuriose JAV vietose pasipiktinę tikintieji degino muzikantų albumus laužuose.

„The Beatles Show“ – teatralizuotas koncertas, kuriame skamba kultinės „The Beatles“ dainos. Išgirsite pačius ryškiausius ketveriukės himnus meilei ir taikai, tokius kaip „Help“, „All you need is love“, „I want to hold your hand“, „Lady Madonna“ ir kitus. Šalia, skambės ir kiek netikėti grupės kūriniai.
Atlikėjai: Jeronimas Milius, Tadas Juodsnukis, Rokas Spalinskas, Virginijus Pupšys, Beata Ignatavičiūtė, Martyna Kerpytė, Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro orkestras ir baleto šokėjai.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
The Beatles Show Pn 2017-09-22 19:00 Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
Įvykęs renginys
Svarbi informacija

Nauji Klubo nariai bilietus, už mažiausią ne akcijinę kainą, galės įsigyti iki 2017 08 27 imtinai. Į nuolaidos laukelį reikia suvesti klubininko kodą ir pasirinkti bet kurią vietą su kaina ''Kaina klubo nariui''.

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

visiems bilietams taikoma -40 % nuolaida su kodu btl


Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~2:00
Renginio kalba: anglų
Pertraukos: 1 (20 min.)
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 30% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (TIK KASOSE)
- 20% grupėms nuo 20 asmenų (TIK KASOSE)


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Dubysos g. 10-1 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras
Danės g. 19 Klaipėda
Įmonės kodas 190755028
PVM kodas LT907550219