Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

The Ditties 5 metų svinguojantis gimtadienis

K 2016-11-10 19:00
Vaidilos teatras
6.04 - 15.00
The Ditties 5 metų svinguojantis gimtadienis su draugais

Neklauskite moterų apie jų amžių – jos pateiks Jums aibę šmaikščių, išradingų ir kandžių atsakymų, bet vargiai palaikys Jus mandagiu žmogumi. Bet kartais nutinka išimčių. Svingo karalienės „The Ditties“ lapkričio 10 d. neklaustos atskleis savo metus. Lygiai penkeri – svinguojatys jaunystės metai, ir ši proga verta ištaigingos, įsimintinos, pašėlusios šventės!

Tokia švente išties tampa kiekvienas „The Ditties“ koncertas, mat svingo melodijos, atliekamos trim balsais, turi tokį vitališkumo ir optimizmo užtaisą, kad klausytojas norom-nenurom nuskrieja iš kasdienybės į truputį naivų, truputį pagražintą, nerūpestingą pasaulį, kuriame nėra nieko svarbesnio nei meilė, romantika... Ir suknelės! Pripažinkime, graži suknelė visuomet prideda žavesio, o trys vintažinės suknelės garantuoja jo trigubai daugiau. Tačiau koks ryškus ir pribloškiantis bebūtų Veronikos Čičinskaitės-Golovanovos, Rūtos Švipaitės ir Ugnės Bakanauskaitės įvaizdis, jų esminis koziris – atlikimo kokybė, sąskambių švara ir stilistinis nepriekaištingumas.

Lapkričio 10 d. 19 val. Vaidilos teatre „The Ditties“ be savo įprastų perliukų, paruošė ir ne vieną gimtadienį siurprizą... Koks gi gimtadienis be draugų, o ypač vyrų! Svingo karalienes sveikins ir kartu su jomis scenoje pasirodys balsingasis svajonių jaunikis VAIDAS BAUMILA, humoro dozę dovanos šmaikštusis AUDRIUS BRUŽAS, ypatingos energijos ir spalvų gūsį atneš unikalus ansamblis „SUBTILU-Z“, improvizacijos žavesį atskleis virtuoziškumo etalonas DMITRIJ GOLOVANOV. O tarp šių žavių vyrų gražiausiais žiedais pražys ne tik „The Ditties“, bet nepakartojamai žavingos „LONELY LIPS“ šokėjos. O kur dar ir kelios repertuaro naujovės: pajutusios svingo skonį, „The Ditties“„išvertė“ į ankstyvojo džiazo kalbą ne vieną žymią lietuvišką melodiją.

Šventės vietą taip pat ypatinga - Vaidilos teatras, istorinė džiazo erdvė, kurioje kadaise veikė klubas, labai primenantis tuos didžiuosius legendinius svingo eros klubus, kaip „Apollo“, kur pradėjo savo karjerą Ella Fitzgerald, ar „Cotton Club“, klestėjęs Duke'o Ellingtono orkestro šlovės laikais. Tokie teatrai yra tobula svingo arena: puiki akustika, prabangus, puošnus interjeras, didelė erdvė, sutalpinanti visus norinčius pasigerėti nuotaikingu šou. „The Ditties“ kviečia prisiminti tą dvasią XXI-ajame šimtmetyje.

Naujos dainos, būrys fantastiškų scenos partnerių ir ištaiginga scena – ko dar galėtų geisti svingo karalienės savo Gimimo dienos proga? Be abejo, Jūsų - nuoširdžios, atviros ir puikiai nusiteikusios publikos!
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
The Ditties 5 metų svinguojantis gimtadienis K 2016-11-10 19:00 Vaidilos teatras 6.04 - 15.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:00 val.
Trukmė: 90 min.
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 m. amžiaus, neužimant papildomos sėdimos vietos
Nuolaidos:
- 15% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
Pertrauka: nėra

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
A. Jakšto g. 9 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Improvizacijos teatras, VšĮ
V.Grybo g. 34-103 Vilnius