Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

The Temper Trap

S 2017-02-19 20:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Įvykęs renginys
Grupė, kurią 2009-aisiais visame pasaulyje išgarsino indie muzikos himnu vadinamas hitas „Sweet Disposition“, Lietuvoje lankysis pirmą sykį. Šis pasirodymas – sausį prasidėsiančio grupės turo po Europą, kuriame ji pristatys naujausią savo albumą „Thick As Thieves“, dalis.

„The Temper Trap“ - viena ryškiausių Australijos muzikos sėkmės istorijų šiame šimtmetyje. Grupė 2005-aisiais susibūrė Melburne, kai Indonezijoje gimęs dainininkas Dougy Mandagi nusprendė pabandyti kurti kartu su savo bičiuliais - bosistu Jonathonu Aherne ir būgnininku Toby Dundasu.

2006-aisiais grupė išleido pirmąjį EP ir surengė turą po Australiją, tačiau reikalai rimčiau pajudėjo į priekį 2008-aisiais, kai muzikantai pradėjo vis daugiau laiko praleisti Didžiojoje Britanijoje ir prasiskynė kelius į šios šalies kritikų grojaraščius.

Britų transliuotojui BBC išrinkus grupę tarp kylančių talentų, į kuriuos 2009-aisiais būtina atkreipti dėmesį, „The Temper Trap“ persikraustė į Londoną ir ten baigė kurti savo debiutinį albumą „Conditions“ - kartu su Adele, „Kasabian“, „Arctic Monkeys“ ir kitų žvaigždžių skambesį šlifavusiu prodiuseriu Jimu Abbissu.

„Radiohead“ ir Prince'o įkvėptame albume (anot pačių muzikantų) skambėjo ir daina „Sweet Disposition“, kuri 2009-aisiais tapo tikra indie roko sensacija. Kūrinys pakilo į populiariausiųjų dešimtuką Didžiojoje Britanijoje, Belgijoje, Italijoje ir Airijoje, pateko į JAV populiariausių alternatyvios muzikos kūrinių dešimtuką. Dainai buvo sukurti net trys skirtingi vaizdo klipai, ji buvo įtraukta į kino filmų „500 Vasaros dienų“ ir „Trys dienos nužudyti“ garso takelius. Didžiojoje Britanijoje šis įrašas tapo „platininiu“, o Italijoje – „auksiniu“.

„The Temper Trap“ klipas „Sweet Disposition“: https://youtu.be/jxKjOOR9sPU


Australijos muzikos apdovanojimų ceremonijoje ARIA „The Temper Trap“ netrukus pelnė geriausios grupės ir populiariausio singlo titulus, o Britų muzikos apdovanojimuose pretendavo į geriausio užsienio scenos proveržio prizą.

Sėkmingas debiutinis albumas grupei pelnė kvietimus į ryškiausius Europos festivalius – nuo „Glastonbury“ iki „Oxegen“, „Rock Werchter“ ir „Roskilde“. Bilietai į visus 2012-aisiais Šiaurės Amerikoje surengtus grupės koncertus buvo išgraibstyti, o gimtinėje „The Temper Trap“ tapo tikrais scenos didvyriais – už antrąjį diską 2012-aisiais pelnė geriausios grupės ir geriausio roko albumo titulus.

Gimtinėje grupė grojo didžiuliuose koncertuose kartu su „Coldplay“ ir „The Rolling Stones“, o 2013-aisiais pradėjo kurti trečiąjį albumą, kuris pasirodė tik 2016-ųjų vasarą.

Albumas “Thick As Thieves“ tęsia „The Temper Trap“ šlovės istoriją – Australijoje, Didžiojoje Britanijoje ir Kanadoje įrašytas darbas pakilo į pirmąją „topų“ vietą grupės gimtinėje, jį lydėjo pasirodymai dideliuose JAV ir Europos festivaliuose, o dabar bus surengtas ir koncertų turas mūsų žemyne, kurio metu „The Temper Trap“ gros Vokietijoje, Italijoje, Portugalijoje, Čekijoje, Lietuvoje ir kitose šalyse.

Grupės klipas „Fall Together“: https://youtu.be/oop2g5p1lIs

Kritikai pastebi, kad po eksperimentinio antrojo albumo „The Temper Trap“ visa jėga sugrįžo prie gitarinio skambesio – savo vizitinės kortelės, pelniusios grupei pasaulinę sėkmę.

Naujuosius kūrinius ir geriausias per 11 karjeros metų sukurtas dainas „The Temper Trap“ gyvai atliks „Compensa“ salėje – patys muzikantai prisipažįsta, kad nekantriai laukia šios viešnagės.

„Lietuva, pagaliau mes atvykstame pas jus“, - skelbia „The Temper Trap“ ir kviečia visus pasimatyti vasario 19-ąją.

Pirmąjį „The Temper Trap“ koncertą Lietuvoje organizuoja renginių agentūra „FORS Event“, mūsų šalies publikai jau pristačiusi Ane Brun, „The Tiger Lillies“, Joss Stone ir kitų garsių užsienio atlikėjų koncertus.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
The Temper Trap S 2017-02-19 20:00 COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Įvykęs renginys
Svarbi informacija

Durys atidaromos: 19:00
20:00 Apšildanti grupė Deeper Upper
21:00 The Temper Trap
Renginio trukmė: 2:30
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Kernavės g. 84 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Fors projektai UAB
Ramybės g. 4-70 Vilnius
info@forsevent.com
Įmonės kodas 302710977
PVM kodas LT100006777816