Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TOTO CUTUGNO (KAUNAS)

A 2016-12-20 20:00
Kauno Žalgirio arena, Kaunas
21.75 - 40.00

Po penkerių metų pertraukos į Lietuvą grįžta italų estrados legenda Toto Cutugno. Dainininko, švenčiančio savo muzikinės karjeros 40-metį, koncertai vyks gruodžio 20 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje ir gruodžio 22 d. Klaipėdos „Švyturio“ arenoje. Koncertinio turo „The Best Tour“ metu kartu su Toto Cutugno scenoje pasirodys ir jo legendinė muzikantų grupė.

Vienas garsiausių Italijos dainininkų, dainų autorių ir kompozitorių muziką atrado savo tėvo, grojusio trimitu, dėka. Fosdinovo miestelyje Toskanoje gimęs Toto arba Salvatore Cutugno savo muzikinę karjerą pradėjo kaip būgnininkas, vėliau sukūrė savo grupę, kuri grojo tik jo kūrybos dainas. Jaunystėje išryškėjęs Toto, kaip dainų autoriaus talentas, vėliau pavertė jį vienų geriausių dainų autorių. Per savo karjerą jis sukūrė daugybę hitais tapusių dainų tokiems atlikėjams kaip Joe Dassin, Mireille Mathieu, Dalida, Johny Halliday, Michel Sardou, Sheila ir daugeliui kitų.

1976-aisiais Toto Cutugno kartu su savo grupe „Albatros“ pirmą kartą dalyvavo San Remo dainų festivalyje – daina „Volo 504“ pelnė jam trečią vietą.Po kelerių metų, 1980-aisiais jis dar kartą pasirodė San Remo festivalyje – šįkart su hitu tapusia daina „Solo Noi“, kuri atnešė Toto Cutugno pergalę. Vėliau, 1984 – 2005 jis dar šešis kartus tapo San Remo festivalio prizininku, kaskart pelnydamas sidabrą.

1990-aisiais Toto Cutugno atstovavo Italijai „Eurovizijos“ dainų konkurse. Nugalėtoju tapęs dainininkas tapo pirmuoju šio konkurso laimėtoju, kuris pats sukūrė ir pergalę jam pelniusios baladės „Insieme: 1992“ tekstą, ir muziką. Tai buvo antras, ir kol kas paskutinis kartas, kai Italija nugalėjo „Eurovizijoje“.

Toto Cutugno yra išleidęs 18 albumų, publikos simpatijas pavergė ir hitais tapo ne viena jo daina - „L‘Italiano“, „Solo Noi“, „Innamorati“, „Serenata“, „Insieme: 1992“, „Donna“, „Soli“ mėgstamos ir klausomos ne tik Italijoje.

Koncertus Lietuvoje italų muzikos žvaigždė vadina švente ir tai justi – nuo scenos sklinda nuoširdumas, o savo klausytojus Toto Cutugno neretai palepina ilgesne nei planuota programa.

„Žalgirio“ arenos VIP klubo nariams
Nauji klubo nariai perkasi bilietus 112 sektoriuje nuo rugsėjo 1 d. Iki rugsėjo 17 d. Prieš renktantis bilietą į nuolaidos laukelį įvesti kortelės numerį.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
TOTO CUTUGNO (KAUNAS) A 2016-12-20 20:00 Kauno Žalgirio arena, Kaunas 21.75 - 40.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:30
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų.(Neužimant papildomos vietos)
Nuolaidos:
- 20 % su Daily Card kortele (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 12 kortelės numerio skaičius)
- 20 % su Omni ID kortele (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 11 kortelės numerio skaičius)


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Lietuva
Organizatorius
Bravo events, UAB
Ukmergės g. 223 Vilnius