Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Vargonais prieš Galijotą

Š 2017-09-30 18:00
Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčia, Vilnius
3.20 - 5.00
Ar esate girdėję apie biblinę piemenėlio Dovydo ir milžino Galijoto kovą? Ar galite įsivaizduoti kaip ši istorija skambėtų pasakojama vargonų garsais?

Istoriją apie legendinę kovą Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčios vargonais pasiryžęs papasakoti vargonininkas Vidas Pinkevičius.

Be konkrečių kovos epizodų, programoje taip pat pasigirs ir visa įžanga į šią istoriją, kai Dovydas ganė avis, o jo tėvas liepė nunešti maisto ir sužinoti, kaip sekasi jo broliams izraelitų karaliaus Sauliaus kariuomenėje. Koncerte netrūks ir pergalės šūksnių, ir džiaugsmingo šurmulio, kurį kėlė filistiniečius nugalėję izraelitai.

Muzikinę istoriją V. Pinkevičius kurs čia pat improvizuodamas. Spontaniška kūryba visada turi tam tikrą jaudulio ir unikalumo užtaisą, nes šis muzikavimas, kaip ir visa improvizacija, yra vienkartinis ir negrįžtantis. Kitaip tariant, akordai, ritmai ir melodijos nuskambėję VU Šv. Jonų bažnyčioje tą vakarą nugrims į istoriją ir jų jau nei pats vargonininkas nei niekas kitas vėliau tiksliai nebepakartos.

Daugiau informacijos: www.kultura.vu.lt

Renginio nuoroda: http://www.kultura.vu.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Vargonais prieš Galijotą Š 2017-09-30 18:00 Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčia, Vilnius 3.20 - 5.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės:vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 40% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 40% VU darbuotojams

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Šv. Jono g. 12 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Vilniaus universitetas
Vilniaus universitetas
Įmonės kodas 211950810