Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Via Dolorosa. A. Isakovas

Š 2018-02-10 18:00
Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčia, Vilnius
3.00 - 5.00
Koncerto programoje: J.S. Bacho Preliudas ir fuga D-dur, BWV 532, J. Naujalio „Malda“, M. Regerio - Introdukcija ir pasakalija d-moll, A. Kalejso „Via Dolorosa“, J.P. Lazzeri Toccata „St. Bavo“, F. Mendelssohno Sonata Nr. 2 C-dur ir J. Reubkės Sonata c-moll pagal 94-tąją psalmę.

Vargonininkas, pianistas ir kompozitorius Aleksandras Isakovas gimė Baltarusijoje 1972 m. Muzikos pradėjo mokytis nuo 4 metų, pirmoji mokytoja buvo mama. 1989 m. baigė Baltarusijos menų licėjų, fortepijono specialybę. Toliau tęsė studijas Rygoje, vargonų specialybę (prof. J. Lisicinos) klasėje. Stažavo pas vargonininkus O. Jančenko (Rusija), J. Gembalski (Lenkija). Pirmąjį solinį vargoninį koncertą pagrojo būdamas 15 m. Polocko Sofijos Sobore (Baltarusija). Nuo studijų laikų daug koncertuoja, yra pagrojęs virš 400 vargonų muzikos koncertų įvairiose Europos šalyse. Dalyvavo tarptautiniuose konkursuose ir festivaliuose. Taip pat nuolat koncertuoja kaip pianistas su simfoniniais orkestrais.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Via Dolorosa. A. Isakovas Š 2018-02-10 18:00 Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčia, Vilnius 3.00 - 5.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 15 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos:
- 2€ vaikams, studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 2€ VU darbuotojams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Šv. Jono g. 12 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Vilniaus universitetas
Vilniaus universitetas
Įmonės kodas 211950810