Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Vilnius DiscoPolo Ritmu: BOYS, Milano, Andre

S 2017-11-26 18:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius
19.00 - 38.00
Pirmą kartą Lietuvos muzikos istorijoje , lapkričio 26 d.   Vilniaus  Compensa  koncertų salėje  net TRYS  Disco Polo  Karaliai iš Lenkijos   – Grupės : " BOYS ",  ANDRE, " ir " MILANO" !

Tai ne koncertinis turas, bet vienintelis koncertas Vilniuje  ,kuris privers aikčioti net ir visko mačiusius gerbėjus. Šou per kurį Legendinių  Grupių pasirodymą lydės įspūdingas apšvietimas, lazerių ir ugnies šou, kvapą gniaužiančios vizualizacijos, šokėjų pasirodymai .

Tai  bus neeilinė diena, Mūsų laukia įspūdingą trijų valandų superhitų  Šventė : Vilnius DiscoPolo Ritmu : BOYS ,ANDRE,MILANO

Butent  lapkričio 26 d.   širdys plaks  Disco Polo  ritmu, o uždegantys ritmai visus muzikos mylėtojus privers dainuoti vienu balsu!

Grupių  auditorija netelpa į konkrečius amžiaus rėmus – koncertų sales užpildo ir jauni, ir vyresni ! Legendinės grupės paruošė ypatingą programą, kuri neleis suabejoti, jog gyvename Disco Polo  muzikos Eroje!BOYS.  Legendinė Grupė „BOYS“ atliks žinomiausius savo per dvidešimt penkis muzikavimo metus sukurtus Hitus – skambės visiems mintinai žinomos dainos: „Jestes Szalona", „Niech žyje wolnosc" „Jagódka", „Najpiękniejsza Dziewczyno", „Przypomnij mi", „Koleś z Bety", “Bawmy Się“ bei kiti hitai , beto žiurovų laukia SIURPRIZAS STAIGMENA , gal tai bus daina „belyje rozy“ ? Ateik. Įsijausk. Pasinerk. Tai ką patirsi – nepamirši.


MILANO. Vargu ar rasime nežinančių grupės „MILANO“  ir kultiniais tapusių jų super hitų „Gdzie ta dziewczyna” , Już za późno, „O Tobie Kochana“, „Baśka, Barbara" , „Jasnowłosa"    ir daugelio kitų.. Legendinė šokių muzikos Grupė mūsų šalyje viešės pirmąjį kartą ir neabejojama, kad „MILANO” privers šokti visus susirinkusius gerbėjus!


ANDRE.  Grupė  ‚,ANDRE“ - yra žinoma dėl energingų koncertų, geros muzikos, pozityvios energijos ir šypsenos veide. Savo koncertuose užtikrina gero tono skambesį ir tikrai neleis nuobodžiauti . Jų singlas „Ale Ale Aleksandra“ , išleistas 2013 metais, pakilo į aukščiausias muzikos topų viršūnes, kur laikosi iki šiol . Nuskambės  ir kitos  žinomos Jų dainos „Czy kiedyś Cię znajdę", „Tylko z Tobą" , „Kasiu, Kasienko" „Czarodziejko Serc Złodziejko“, “Ta Szalona Karolina“  ,  “Uśpione niebo“
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Vilnius DiscoPolo Ritmu: BOYS, Milano, Andre S 2017-11-26 18:00 COMPENSA koncertų salė, Vilnius 19.00 - 38.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt


Durys atidaromos: ~17:00
Renginio trukmė: ~3:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 4 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Kernavės g. 84 Vilnius Lietuva
Organizatorius
BetMar, UAB
Įmonės kodas 302632222
PVM kodas LT100009270416