Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Viviane. Charizmatiškiausias Portugalijos balsas. Nuo fado iki bossa novos

K 2017-06-22 18:30
Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
13.00 - 21.00
VIVIANE. Charizmatiškiausias Portugalijos balsas

Nuo fado iki bossa novos

Atlikėjai:
VIVIANE (vokalas, fleita)
TÓ VIEGAS (portugališka gitara)
JOÃO VITORINO (akustinė gitara)
FILIPE VALENTIM (klavišiniai)

Fado mediterraneo. Pietietiškų melodijų aistra ir ilgesys.

„Mano muzika – be sienų. Tradicija susilieja su šiandiena, kur kraują stingdantį fado, valiūkišką prancūzų šansoną, patrakusį džiazą, svajingą bossa novą ar Lotynų Amerikos muziką įvelku į pop manierą“, – pasakoja unikalaus aksominio balso savininkė Vivianė.

2016 m. portugalų dainininkė viešėjo Lietuvoje ir netruko pelnyti žiūrovų simpatijas, o lietuviška fado stiliumi atliekama daina buvo sutikta ošiančiomis ovacijomis ir akimirksniu tapo tikra sensacija. Fado lituano!

Vivianė grįžta ir vėl kviečia į magišką jausmų puotą. Bus stipru ir energetiška!

Su kiekviena melodija ši atlikėja vis labiau užburia. Jos dainos – tarsi išpažintys, kur kiekvienas balso virptelėjimas turi savo prasmę ir paskirtį. Jos dainos – tarsi mažytės istorijos, kurios užgauna visiems artimus jausmus. Nereikia suprasti žodžių, nes temperamentas, aistra, uždegantys ritmai ir visa paletė įvairiausių emocijų, įskaitant melancholiją, laukimą, viltį, keliauja tiesiai į klausytojo širdį.

Vivianė gimė ir augo Prancūzijoje, būdama trylikos persikėlė į Portugaliją, o paklausta kur jaučiasi geriausiai, merkdama akį atsako – scenoje! Čia – jos sielos namai, kurių jaukia šiluma dainininkė dalinsis su Jumis.

Dešimtajame dešimtmetyje ji pradėjo karjerą populiariąją muziką ir roką grojančioje grupėje „Entre Aspas“, kuri šėldavo net stadionuose prieš milijoninę auditoriją. Grupė išleido šešias plokšteles.

2005 m. Vivianė pradėjo solinę karjerą su albumu „Amores Imperfeitos“, po jo pasirodė antrasis „Viviane“ (2007 m.). Tačiau tikriausiai tik trečiajame darbe Vivianė atranda savo tikrąjį muzikos „aš“. „As Pequenas Gavetas do Amor“ albume išskirtinis balsas mus lydi po fado ir prancūzų musette pasaulį, kuris skamba nepakartojamai. Naujausius Vivianės kūrinius groja pagrindinės Portugalijos radijo stotys, o kritikai dosnūs pagyrų.
 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Viviane. Charizmatiškiausias Portugalijos balsas. Nuo fado iki bossa novos K 2017-06-22 18:30 Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 13.00 - 21.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Vilniaus g. 30 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Ugnė Giese
Sporto g. 3-1 Vilnius
Įmonės kodas Ind. veikl. paž. nr. 727435