Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

VUDUDUDU Project: KETURIOS DURYS - AŠTUONI RAKTAI

K 2017-08-10 18:30 - T 2017-08-16 23:59
6.50
Projektas ‘VUDUDUDU’ yra keturių individualių atlikėjų sumanymas. Susijungę į vieną grupę saksofonistai keliaus po Lietuvos miestus ir atskleis publikai neįprastą kvarteto skambesį, kurį palydės dar šalyje negirdėti kūriniai. Džiazas, klasika, moderni muzika – projektas – tai trijų žanrų sintezė, kuri klausytojus nustebins virtuoziškumu ir jėga, melancholija ir subtilumu. Atlikėjai klausytojams žada vakarą pilną ne tik įvairių emocijų, bet ir siurprizą.
Programoje girdėsite B. Thompson, G. Fitkin, A. Piazzolla, M. Torke, D. Godsil, J. Girotto, R. R. Bennett ir T. Yoshimatsu kūrinius.

Paulina Bakšaitė (sopranas) – besimokydama muzikos mokykloje, kaip solistė ir kaip kamerinių ansamblių narė, dalyvavo įvairiuose konkursuose (J.Pakalnio pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų konkurse du kartus tapo laureate), grojo ir koncertavo su muzikos mokyklos simfoniniu orkestru „Svajonė“. Baigus mokyklą, noras muzikuoti nedingo, todėl gilinti saksofono specialybės žinias pradėjo Vilniaus Juozo Tallat- Kelpšos konservatorijoje, džiazo skyriuje, Jano Maksimovičiaus klasėje. Besimokydama konservatorijoje, „atrado“ sopraninį saksofoną. Su mokyklos big band’u dalyvavo festivaliuose „Kaunas jazz“, „Flora jazz“. Šiuo metu jau įpusėjo mokslus Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, prof. Petro Vyšniausko klasėje, tiesa, grįžusi prie klasikos.

Dominykas Grigaliūnas (altas) - 2014-aisiais metais baigė magistro studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Dominykas yra kelių tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatas, tarp jų ‒ Juozo Pakalnio Jaunųjų Atlikėjų konkurso; laimėjo pirmą vietą tarptautiniame džiazo festivalyje ir jaunųjų atlikėjų konkurse „Jazz Fontanas“. Su pianistėmis Dana Podriabinkina ir Akvile Šileikaite laimėjo pirmąsias vietas daugelyje tarptautinių kamerinės muzikos konkursų. Dominykas šiuo metu yra Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos reprezentacinio pučiamųjų orkestro muzikantas ir medinių pučiamųjų instrumentų grupės koncertmeisteris.

Visvaldas Jonušas (tenoras) - nuo 2013-ųjų metų studijuoja Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, profesoriaus Petro Vyšniausko saksofono klasėje. Tobulinosi Johannes Thorell, Virgo Veldi, Francois Courneloup, Deniss Pashkevich ir kitų saksofono atlikėjų vestuose meistriškumo kursuose. Atlikėjas yra pelnęs apdovanojimus įvairiuose konkursuose, dalyvauja tarpdisciplininio meno projektuose, koncertuoja kartu su įvairiais kolektyvais. Visvaldas vienoje scenoje yra grojęs kartu su žymiais muzikos atlikėjais, tokiais kaip Petras Vyšniauskas ar Vladimiras Čekasinas.

Vykintas Čivas (baritonas) - 2017-aisiais metais baigė bakalauro studijas Mančesterio Šiaurės Muzikos koledže. Atlikėjas yra tapęs įvairių konkursų prizininku, o 2017-aisiais prestižinio RNCM Auksinio Medalio konkurso finalininku. 2015-aisiais Vykintas su ansambliais iš Mančesterio dalyvavo pasauliniame saksofonistų kongrese Strasbūre, o vėliau tapo Europos Sąjungos jaunimo pučiamųjų orkestro Liuksemburge ir Olandijoje nariu. Šiuo metu Vykintas ruošiasi pasirodymams festivalyje EurSax’17 Portugalijoje ir Šveicarijoje ir ruošia muzikinius projektus ateičiai.
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus
Renginiai